NOWE GODZINY PRACY SEKRETARIATU: pn. 9-17; wt. 8-16; śr. 9-18; czw. 8-16, pt. 8-15.
ZAPRASZAMY NA ZAJĘCIA POPOŁUDNIOWE OD 3.09.2018 r.

24.04.2018 r. o GODZ.11.00 ODBĘDZIE SIĘ UROCZYSTOŚĆ FINAŁOWA VIII EDYCJI PROJEKTU EDUKACYJNO-KULTUROWEGO "NIE MA MURU NA MURANOWIE" I PODSUMOWANIE KONKURSU PLASTYCZNEGO "PO SĄSIEDZKU - ZACHWYCENI KRAJOBRAZEM NIEMIEC", ZAPRASZAMY SERDECZNIE DO SIEDZIBY MDK "MURANÓW".

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami konkursu plastycznego organizowanego w ramach VIII edycji projektu edukacyjno - kulturowego 2017/2018 pt."Nie ma muru na Muranowie". Plik z protokołem i informacjami na temat finału znajduje się w załączniku. Gratulujemy laureatom i dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu oraz ich artystycznym opiekunom.

Attachments:
Download this file (wyniki konkursu.pdf)wyniki konkursu.pdf[ ]245 kB