INSPEKTOR OCHRONY DANYCH W MDK "MURANÓW" - Pan ŁUKASZ KOWALKOWSKI; iod@mos3.pl
Sprawdź logując się na swoje konto w systemie rekrutacji, czy zostałeś przyjęty na zajęcia w I etapie rekrutacji/tzw. kontynuacji
UWAGA !!! II ETAP REKRUTACJI – 18 czerwca godz. 12.00 - wywieszenie list kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych
W ZAKŁADCE ZAJĘCIA/INNE ZAMIESZCZONY JEST PLAN NASZYCH ZAJĘĆ PODCZAS "LATA W MIEŚCIE 2018"

24.04.2018 r. o GODZ.11.00 ODBĘDZIE SIĘ UROCZYSTOŚĆ FINAŁOWA VIII EDYCJI PROJEKTU EDUKACYJNO-KULTUROWEGO "NIE MA MURU NA MURANOWIE" I PODSUMOWANIE KONKURSU PLASTYCZNEGO "PO SĄSIEDZKU - ZACHWYCENI KRAJOBRAZEM NIEMIEC", ZAPRASZAMY SERDECZNIE DO SIEDZIBY MDK "MURANÓW".

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami konkursu plastycznego organizowanego w ramach VIII edycji projektu edukacyjno - kulturowego 2017/2018 pt."Nie ma muru na Muranowie". Plik z protokołem i informacjami na temat finału znajduje się w załączniku. Gratulujemy laureatom i dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu oraz ich artystycznym opiekunom.

Attachments:
Download this file (wyniki konkursu.pdf)wyniki konkursu.pdf[ ]245 kB