Sprawdź logując się na swoje konto w systemie rekrutacji, czy zostałeś przyjęty na zajęcia w I etapie rekrutacji/tzw. kontynuacji
UWAGA !!! II ETAP REKRUTACJI – 18 czerwca godz. 12.00 - wywieszenie list kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych
W ZAKŁADCE ZAJĘCIA/INNE ZAMIESZCZONY JEST PLAN NASZYCH ZAJĘĆ PODCZAS "LATA W MIEŚCIE 2018"

• cid_7791
  • cid_9371
  • cid_9611

Książki prezentowane podczas targów (17-20 maja 2018 r. - PGE Narodowy) były wybrane spośród książek-laureatów dwudziestu pięciu edycji konkursu pt. "Wydajemy własną książkę", który MDK "Muranów" współorganizuje wraz z Wolskim Centrum Kultury oraz Pedagogiczną Biblioteką Wojewódzką im. KEN w Warszawie. Stoisko wśród gości targów wzbudzało spore zainteresowanie i entuzjazm... i to nie tylko wśród dzieci...
W targach wzięło udział 802 wystawców z 32 krajów, m.in.z: Afganistanu, Argentyny, Austrii, Bangladeszu, Belgii, Białorusi, Brazylii, Bułgarii, Chile, Chin oraz Tajwanu, Chorwacji, Czech, Francji, Gruzji, Hiszpanii, Holandii, Indii, Irlandii, Korei Południowej, Kostaryki, Litwy, Niemiec, Peru, Polski, Rosji, Rumunii, Stanów Zjednoczonych, Szwajcarii, Ukrainy, Węgier, Wielkiej Brytanii i Włoch.
Partnerem specjalnym 9. WTK była Francja. Coroczną obecność francuskich książek i ich wydawców uzupełniła bogata oferta obejmująca spotkania autorskie, wystawę fotografii, pokazy filmu oraz niezwykle bogaty program branżowy skupiony na komiksie.
Według organizatorów z oferty edukacyjnej 9. WTK skorzystało bezpłatnie blisko 300 przedszkoli i szkół. Oznacza to, że w ciągu dwóch dni (czwartek i piątek) targi odwiedziło w grupach zorganizowanych prawie 9 000 przedszkolaków, uczniów szkół podstawowych                        i gimnazjalistów wraz z opiekunami.
Zapraszamy serdecznie do naszej Galerii 4 OKNA, w której od początku lipca przez cały wakacje prezentowana będzie wystawa książek zgłoszonych na XXV jubileuszową edycję naszego konkursu.