INSPEKTOR OCHRONY DANYCH W MDK "MURANÓW" - Pan ŁUKASZ KOWALKOWSKI; iod@mos3.pl
Sprawdź logując się na swoje konto w systemie rekrutacji, czy zostałeś przyjęty na zajęcia w I etapie rekrutacji/tzw. kontynuacji
UWAGA !!! II ETAP REKRUTACJI – 18 czerwca godz. 12.00 - wywieszenie list kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych
W ZAKŁADCE ZAJĘCIA/INNE ZAMIESZCZONY JEST PLAN NASZYCH ZAJĘĆ PODCZAS "LATA W MIEŚCIE 2018"

Wystawę nagrodzonych i wyróżnionych książek XXV edycji konkursu wojewódzkiego pt. "Wydajemy własną książkę" można będzie obejrzeć w Galerii "4 OKNA" od 1 do 30 września 2018 r. w godzinach 9.00 - 18.00. Wcześniej będzie odbywał się remont placówki.