Dnia 1 czerwca 2018 r. (piątek) wszystkie zajęcia są odwołane. Placówka będzie zamknięta.
Sprawdź logując się na swoje konto w systemie rekrutacji, czy zostałeś przyjęty na zajęcia w I etapie rekrutacji/tzw. kontynuacji
UWAGA !!! II ETAP REKRUTACJI – od 21 maja godz. 12.00 do 5 czerwca godz. 16.00 trwa rejestracja (logowanie) w systemie nowych kandydatów na zajęcia.
W ZAKŁADCE ZAJĘCIA/INNE ZAMIESZCZONY JEST PLAN NASZYCH ZAJĘĆ PODCZAS "LATA W MIEŚCIE 2018"

Kultywując dobrą tradycję w pierwszą sobotę września zaprosiliśmy do naszej placówki nauczycieli śródmiejskich szkół i przedszkoli na Giełdę Ofert Programowych. Podczas spotkania nasi goście mieli okazję poznać szeroki wachlarz zajęć , zapisać klasę na wybrane warsztaty oraz osobiście porozmawiać z nauczycielem prowadzącym. Serdecznie zapraszamy do współpracy wszystkich nauczycieli zainteresowanych udziałem w warsztatach organizowanych w ramach „Spotkań z kulturą”.
Wykaz wolnych terminów jest dostępny w sekretariacie MDK ,,Muranów”.
(tel./faks 22 635 82 85)