Zapisy na warsztaty dla klas - 8 września (sobota); 11.00-12.30. Zapraszamy serdecznie Nauczycieli. Zapisy telefoniczne od 27 sierpnia.
UWAGA !!! II ETAP REKRUTACJI – od 23 sierpnia od godziny 12.00 do 27 sierpnia do godziny 16.00 - przyjmowanie wniosków od kandydatów

Kultywując dobrą tradycję w pierwszą sobotę września zaprosiliśmy do naszej placówki nauczycieli śródmiejskich szkół i przedszkoli na Giełdę Ofert Programowych. Podczas spotkania nasi goście mieli okazję poznać szeroki wachlarz zajęć , zapisać klasę na wybrane warsztaty oraz osobiście porozmawiać z nauczycielem prowadzącym. Serdecznie zapraszamy do współpracy wszystkich nauczycieli zainteresowanych udziałem w warsztatach organizowanych w ramach „Spotkań z kulturą”.
Wykaz wolnych terminów jest dostępny w sekretariacie MDK ,,Muranów”.
(tel./faks 22 635 82 85)