DNIA 30 KWIETNIA 2018 r. (PONIEDZIAŁEK) PLACÓWKA DLA INTERESANTÓW OTWARTA JEST W GODZ. 8.00 - 16.00.
W DNIACH: 30 KWIETNIA - 4 MAJA 2018 r. ZAJĘCIA POPOŁUDNIOWE W MDK "MURANÓW" SĄ ODWOŁANE.
ZAJRZYJ DO ZAKŁADKI "REKRUTACJA" - WAŻNE INFORMACJE. 10 MAJA OD GODZ. 12.00 RUSZA I ETAP REKRUTACJI !!!

W środę 13 grudnia 2017 r., zaprosiliśmy uczestników zajęć popołudniowych na SPOTKANIE ŚWIĄTECZNE Z MIKOŁAJEM. Wspólną zabawę rozpoczęliśmy nauką piosenki pt. „A Mikołaj pędzi, a Mikołaj gna” przy akompaniamencie Pana Leszka Fąfary. Następnie na scenę wkroczyli aktorzy Teatru BLASZANY BĘBENEK.

Zaprezentowali spektakl pt.”ANARUK W GRENLANDII”, który zachęcał do wspólnej zabawy: ruchu, tańca, śpiewu… Po przedstawieniu Pani Klara Dłużniewska wręczyła dyplomy i nagrody laureatom świątecznego konkursu plastycznego pt. „CICHA NOC”.… i wreszcie nadszedł najbardziej oczekiwany moment spotkania – wizyta Św. Mikołaja, który miał prezenty dla wszystkich dzieci. Nie zabrakło także czasu na wspólne zdjęcie
z naszym oczekiwanym Gościem.