Zapisy na warsztaty dla klas - 8 września (sobota); 11.00-12.30. Zapraszamy serdecznie Nauczycieli. Zapisy telefoniczne od 27 sierpnia.
UWAGA !!! II ETAP REKRUTACJI – od 23 sierpnia od godziny 12.00 do 27 sierpnia do godziny 16.00 - przyjmowanie wniosków od kandydatów

W środę 13 grudnia 2017 r., zaprosiliśmy uczestników zajęć popołudniowych na SPOTKANIE ŚWIĄTECZNE Z MIKOŁAJEM. Wspólną zabawę rozpoczęliśmy nauką piosenki pt. „A Mikołaj pędzi, a Mikołaj gna” przy akompaniamencie Pana Leszka Fąfary. Następnie na scenę wkroczyli aktorzy Teatru BLASZANY BĘBENEK.

Zaprezentowali spektakl pt.”ANARUK W GRENLANDII”, który zachęcał do wspólnej zabawy: ruchu, tańca, śpiewu… Po przedstawieniu Pani Klara Dłużniewska wręczyła dyplomy i nagrody laureatom świątecznego konkursu plastycznego pt. „CICHA NOC”.… i wreszcie nadszedł najbardziej oczekiwany moment spotkania – wizyta Św. Mikołaja, który miał prezenty dla wszystkich dzieci. Nie zabrakło także czasu na wspólne zdjęcie
z naszym oczekiwanym Gościem.