DNIA 30 KWIETNIA 2018 r. (PONIEDZIAŁEK) PLACÓWKA DLA INTERESANTÓW OTWARTA JEST W GODZ. 8.00 - 16.00.
W DNIACH: 30 KWIETNIA - 4 MAJA 2018 r. ZAJĘCIA POPOŁUDNIOWE W MDK "MURANÓW" SĄ ODWOŁANE.
ZAJRZYJ DO ZAKŁADKI "REKRUTACJA" - WAŻNE INFORMACJE. 10 MAJA OD GODZ. 12.00 RUSZA I ETAP REKRUTACJI !!!

Dnia 17 grudnia 2017 r. w wieku 77 lat, po długiej i ciężkiej chorobie, zmarła Pani Aniela Irena Moszyńska (1940-2017): artysta malarz, wspaniały pedagog i wieloletni dyrektor Młodzieżowego Domu Kultury „Muranów” im. C. K. Norwida (lata: 1987-2005).

Wcześniej , tj. w latach 1967-1987, również była nauczycielem zajęć z rysunku i malarstwa dla młodzieży w Młodzieżowym Domu Kultury im. W. Broniewskiego przy ul. Łazienkowskiej w Warszawie, pełniąc także funkcję wicedyrektora.

Wykształciła i zaraziła miłością do sztuk plastycznych setki młodych ludzi. Znana była jako osoba kompetentna, rzeczowa i znakomicie znająca realia i potrzeby placówek edukacji pozaszkolnej, ale przede wszystkim, jako człowiek niezwykle życzliwy, uczynny i zawsze gotowy udzielić wsparcia innym będącym w potrzebie.

Pogrzeb odbył się 27 grudnia 2017 r. na Starych Powązkach.

Żegnamy i pamiętamy Pani Aniu

Koleżanki, Koledzy, Rodzice, Dzieci i Młodzież