DNIA 30 KWIETNIA 2018 r. (PONIEDZIAŁEK) PLACÓWKA DLA INTERESANTÓW OTWARTA JEST W GODZ. 8.00 - 16.00.
W DNIACH: 30 KWIETNIA - 4 MAJA 2018 r. ZAJĘCIA POPOŁUDNIOWE W MDK "MURANÓW" SĄ ODWOŁANE.
ZAJRZYJ DO ZAKŁADKI "REKRUTACJA" - WAŻNE INFORMACJE. 10 MAJA OD GODZ. 12.00 RUSZA I ETAP REKRUTACJI !!!

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami konkursu teatralnego organizowanego w ramach XII edycji Śródmiejskiego Festiwalu Młodych Talentów 2017/2018 pt."Uwierz w siebie i pokaż, co potrafisz". Plik z protokołem i informacjami na temat finału znajduje się w załączniku. Gratulujemy laureatom i dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu oraz ich artystycznym opiekunom.

Attachments:
Download this file (PROTOKÓŁ KONKURS TEATRALNY 2018.pdf)PROTOKÓŁ KONKURS TEATRALNY 2018.pdf[ ]407 kB