Zapisy na warsztaty dla klas - 8 września (sobota); 11.00-12.30. Zapraszamy serdecznie Nauczycieli. Zapisy telefoniczne od 27 sierpnia.
UWAGA !!! II ETAP REKRUTACJI – od 23 sierpnia od godziny 12.00 do 27 sierpnia do godziny 16.00 - przyjmowanie wniosków od kandydatów

24.04.2018 r. o GODZ.11.00 ODBĘDZIE SIĘ UROCZYSTOŚĆ FINAŁOWA VIII EDYCJI PROJEKTU EDUKACYJNO-KULTUROWEGO "NIE MA MURU NA MURANOWIE" I PODSUMOWANIE KONKURSU PLASTYCZNEGO "PO SĄSIEDZKU - ZACHWYCENI KRAJOBRAZEM NIEMIEC", ZAPRASZAMY SERDECZNIE LAUREATÓW KONKURSU PLASTYCZNEGO WRAZ Z NAUCZYCIELAMI, OPIEKUNAMI, RODZINĄ DO SIEDZIBY MDK "MURANÓW".