Zapisy na warsztaty dla klas - 8 września (sobota); 11.00-12.30. Zapraszamy serdecznie Nauczycieli. Zapisy telefoniczne od 27 sierpnia.
UWAGA !!! II ETAP REKRUTACJI – od 23 sierpnia od godziny 12.00 do 27 sierpnia do godziny 16.00 - przyjmowanie wniosków od kandydatów

Szanowni Rodzice, Opiekunowie, Uczestnicy zajęć,

szukacie profesjonalnego wsparcia, konsultacji psychologicznej, pedagogicznej ? Zachęcamy do kontaktu z wysokiej klasy specjalistami z Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej nr 12 przy ul. Dzielnej 1 A, z którą współpracujemy. Można kontaktować się bezpośrednio z Poradnią lub za naszym pośrednictwem. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie PPP nr 12: www.ppp12.waw.pl.