WAŻNE!!!
Dnia 1 czerwca 2018 r. (piątek) wszystkie zajęcia są odwołane. Placówka będzie zamknięta.
Sprawdź logując się na swoje konto w systemie rekrutacji, czy zostałeś przyjęty na zajęcia w I etapie rekrutacji/tzw. kontynuacji
UWAGA !!! II ETAP REKRUTACJI – od 21 maja godz. 12.00 do 5 czerwca godz. 16.00 trwa rejestracja (logowanie) w systemie nowych kandydatów na zajęcia.
Współpracujemy z PORADNIĄ PSYCHOLOGICZNO - PEDAGOGICZNĄ NR 12 przy ul. Dzielnej 1A (szczegóły w zakładce MDK/WSPÓŁPRACA)
W ZAKŁADCE ZAJĘCIA/INNE ZAMIESZCZONY JEST PLAN NASZYCH ZAJĘĆ PODCZAS "LATA W MIEŚCIE 2018"

plastyka

rysunek nastolatki

rysunek młodzież

ceramika

muzyka

taniec

teatr

angielski

humanistyczne

komputery

szkolne

śfmt

rekrutacja

konkursy

galerie

Zapraszamy do zapoznania się z propozycjami zajęć przygotowanych przez nas w ramach akcji "LATO W MIEŚCIE 2018" (tabele z rozkładami zajęć na I i II tydzień znajdują się w załącznikach). Zajęcia tradycyjnie odbywać się będą przez pierwsze dwa tygodnie wakacji (od 25.06 do 06.07.2018 r.). Przygotowaliśmy ciekawą ofertę dla zorganizowanych grup uczestników (zapisy przyjmujemy od koordynatorów akcji w placówkach organizujących dzienny pobyt dzieci i młodzieży w ramach akcji "LATO W MIEŚCIE 2018"). W godzinach popołudniowych zapraszamy uczestników indywidualnych, którzy chcą uczestniczyć w zajęciach specjalistycznych w ramach pracowni otwartych.