Dnia 1 czerwca 2018 r. (piątek) wszystkie zajęcia są odwołane. Placówka będzie zamknięta.
Sprawdź logując się na swoje konto w systemie rekrutacji, czy zostałeś przyjęty na zajęcia w I etapie rekrutacji/tzw. kontynuacji
UWAGA !!! II ETAP REKRUTACJI – od 21 maja godz. 12.00 do 5 czerwca godz. 16.00 trwa rejestracja (logowanie) w systemie nowych kandydatów na zajęcia.
W ZAKŁADCE ZAJĘCIA/INNE ZAMIESZCZONY JEST PLAN NASZYCH ZAJĘĆ PODCZAS "LATA W MIEŚCIE 2018"

W TYM ROKU SZKOLNYM REALIZUJEMY TRZY PROJEKTY:

• PROJEKT ARTYSTYCZNO-EDUKACYJNY "MIESZKAM W POLSCE" (III EDYCJA)
  • PROJEKT EDUKACYJNO-KULTUROWY "NIE MA MURU NA MURANOWIE" (VIII EDYCJA)
  • PROJEKT EDUKACYJNO-KULTUROWY "TEATRALNA AKADEMIA LICEALISTY" (II EDYCJA)

WSPIERAMY:

• "IQ - INDEKS KULTURALNY" - PROGRAM WPEK-U (WARSZAWSKIEGO PROGRAMU EDUKACJI KULTURALNEJ). MDK "Muranów" jest placówką biorącą aktywny udział w programie. Szczegóły znajdziecie na stronie WPEK-u (link do strony www WPEK-u znajdziecie poniżej).