Zapisy na warsztaty dla klas - 8 września (sobota); 11.00-12.30. Zapraszamy serdecznie Nauczycieli. Zapisy telefoniczne od 27 sierpnia.
UWAGA !!! II ETAP REKRUTACJI – od 23 sierpnia od godziny 12.00 do 27 sierpnia do godziny 16.00 - przyjmowanie wniosków od kandydatów

W TYM ROKU SZKOLNYM REALIZUJEMY TRZY PROJEKTY:

• PROJEKT ARTYSTYCZNO-EDUKACYJNY "MIESZKAM W POLSCE" (IV EDYCJA)
  • PROJEKT EDUKACYJNO-KULTUROWY "NIE MA MURU NA MURANOWIE" (IX EDYCJA)
  • PROJEKT EDUKACYJNO-KULTUROWY "TEATRALNA AKADEMIA LICEALISTY" (III EDYCJA)

WSPIERAMY:

• "IQ - INDEKS KULTURALNY" - PROGRAM WPEK-U (WARSZAWSKIEGO PROGRAMU EDUKACJI KULTURALNEJ). MDK "Muranów" jest placówką biorącą aktywny udział w programie. Szczegóły znajdziecie na stronie WPEK-u (link do strony www WPEK-u znajdziecie poniżej).