WAŻNE!!!
Zapisy na warsztaty dla klas - 8 września (sobota); 11.00-12.30. Zapraszamy serdecznie Nauczycieli. Zapisy telefoniczne od 27 sierpnia.
INSPEKTOR OCHRONY DANYCH W MDK "MURANÓW" - kontakt: iod@mos3.pl
Prosimy o zapoznanie się się z treścią znowelizowanego STATUTU MDK "MURANÓW" (zakładka MDK/Dokumenty)
UWAGA !!! II ETAP REKRUTACJI – od 23 sierpnia od godziny 12.00 do 27 sierpnia do godziny 16.00 - przyjmowanie wniosków od kandydatów
Współpracujemy z PORADNIĄ PSYCHOLOGICZNO - PEDAGOGICZNĄ NR 12 przy ul. Dzielnej 1A (szczegóły w zakładce MDK/WSPÓŁPRACA)

  

  

  

  

  

A- A A+

plastyka

rysunek nastolatki

rysunek młodzież

ceramika

muzyka

taniec

teatr

angielski

humanistyczne

komputery

szkolne

śfmt

rekrutacja

konkursy

galerie

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami konkursu teatralnego organizowanego w ramach XII edycji Śródmiejskiego Festiwalu Młodych Talentów 2017/2018 pt. "Uwierz w siebie i pokaż, co potrafisz". Plik z protokołem i informacjami na temat finału znajduje się w załączniku. Gratulujemy laureatom i dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu oraz ich artystycznym opiekunom. 

 

 

Złote, srebrne i brązowe Weny - nagrody w konkursie teatralnym ŚFMT - już trafiły do laureatów. 16 kwietnia 2018r. w sali widowiskowej Młodzieżowego Domu Kultury „Muranów” odbył się uroczysty finał konkursu. Nagrody grupom teatralnym wręczył pan Krzysztof Czubaszek Burmistrz Dzielnicy Śródmieście  m.st. Warszawy oraz panie Ewa Czerwińska wiceprzewodnicząca Rady Dzielnicy i  Katarzyna Joanna Wiśniewska radna dzielnicy. Pani Alicja Kuszewska wicedyrektor MDK „Muranów” wręczyła podziękowania nauczycielom – opiekunom grup, reżyserom, dzięki których inicjatywie i pracy, uczniowie mogą uczestniczyć we wspaniałej teatralnej przygodzie. Imprezę przygotowała i poprowadziła Pani Joanna Oleś koordynator konkursu. Uczestnicy spotkania powspominali swoje działania sceniczne, prezentowane na MDK-owej scenie podczas przeglądu, który odbył się  19, 20 i 21 marca, oglądając prezentację złożoną ze zdjęć dokumentujących wystawione spektakle. Uroczystość uświetniły występy zdobywców Złotych Wen - uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 32, Szkoły Podstawowej nr 34, Prywatnej Szkoły Podstawowej nr 41 oraz XXXVII Liceum Ogólnokształcącego. Młodzi artyści przedstawili fragmenty nagrodzonych spektakli. Miłym zakończeniem spotkania były rozmowy przy słodkim poczęstunku. Serdecznie gratulujemy wszystkim laureatom i zapraszamy do udziału w konkursach Śródmiejskiego Festiwalu Młodych Talentów w przyszłym roku szkolnym.

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami konkursu teatralnego organizowanego w ramach XII edycji Śródmiejskiego Festiwalu Młodych Talentów 2017/2018 pt. "Uwierz w siebie i pokaż, co potrafisz". Plik z protokołem i informacjami na temat finału znajduje się w załączniku. Gratulujemy laureatom i dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu oraz ich artystycznym opiekunom.

Attachments:
Download this file (PROTOKÓŁ KONKURS TEATRALNY 2018.pdf)PROTOKÓŁ KONKURS TEATRALNY 2018.pdf[ ]407 kB

Zapraszamy do zapoznania się z terminarzem przeglądu grup teatralnych zgłoszonych do konkursu teatralnego XII edycji ŚFMT 2017/2018. 

 

 

Attachments:
Download this file (HARMONOGRAM 2018.pdf)HARMONOGRAM 2018.pdf[ ]210 kB

30 listopada 2017r. w godz. 16.30-18.00 w siedzibie MDK „Muranów” przy ul. Stawki 10 odbędzie się próba spektaklu poetyckiego „Evviva l’arte!” zaprezentowanego podczas gali ŚFMT 8 grudnia 2017r.

 Udział w próbie jest obowiązkowy. W wyjątkowej sytuacji prosimy
o informację mailową na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., w celu ustalenia szczegółów występu.

WYNIKI KONKURSU RECYTATORSKIEGO
ORGANIZOWANEGO W RAMACH ŚRÓDMIEJSKIEGO FESTIWALU MŁODYCH TALENTÓW 2017/2018
„UWIERZ W SIEBIE I POKAŻ, CO POTRAFISZ”

 Repertuar konkursu:

„Artyści i sztuka ujęci w słowach”

WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGO
W RAMACH ŚRÓDMIEJSKIEGO FESTIWALU MŁODYCH TALENTÓW 2017-2018

 

KATEGORIA: SZKOŁY PODSTAWOWE, KLASY I-III

Złota Wena

W dniach 6-9 listopada 2017r. na scenie Młodzieżowego Domu Kultury „Muranów” występowali młodzi recytatorzy. W ramach przesłuchań w Konkursie Recytatorskim Śródmiejskiego Festiwalu Młodych Talentów 2017/2018 odbyło się 11 spotkań poetyckich, podczas których wystąpiło ponad 200 uczniów śródmiejskich szkół. Przez trzy dni aktor Józef Mika prowadził dla uczniów szkół podstawowych mini warsztaty emisji głosu, których zadaniem było również ośmielenie młodych artystów. Po każdym ze spotkań jurorzy – Jolanta Żółkowska, Józef Mika, Paweł Ferens, Alicja Kuszewska, Joanna Oleś - dzielili się swoimi wrażeniami i przekazywali cenne rady dla recytatorów.
Dziękujemy i gratulujemy wszystkim uczestnikom.

Serdecznie zapraszamy nauczycieli wraz z uczniami zgłoszonymi do konkursu na przesłuchania recytatorskiedo siedziby MDK-u, ul. Stawki 10

według poniższego harmonogramu:

REGULAMIN 

REPERTUAR:

utwór (wiersz, tekst piosenki lub fragment prozy) na temat:

„Artyści i sztuka ujęci w słowach”

Attachments:
Download this file (17KARTA RECYT.doc)Karta zgłoszenia[ ]14 kB

  • Logo-FMT
REGULAMIN

TEMAT:

„Artyści i sztuka zaklęci w obrazach”

Attachments:
Download this file (17KARTA PLASTYKA.doc)Karta zgłoszenia[ ]13 kB

  • Logo-FMT
REGULAMIN


Konkurs jest adresowany do uczniów szkół śródmiejskich.

TEMATYKA :

„Artyści i ich dzieła, do których wracam…”

Attachments:
Download this file (17KARTA LIT.doc)Karta zgłoszenia[ ]15 kB

  • Logo-FMT
REGULAMIN

Konkurs jest adresowany do uczniów szkół śródmiejskich.

REPERTUAR:

Treść i forma spektakli są dowolne.

Inscenizacje różnorodnych tekstów: fragmenty utworów dramatycznych, teatralizacje wierszy, inscenizacje opowiadań lub baśni, teksty autorskie.

Różnorodne formy prezentacji: spektakle dramatyczne, muzyczne, pantomimiczne, lalkowe, kabaretowe, teatr słowa, teatr ruchu
i plastyki, teatr cieni.

Attachments:
Download this file (17KARTA TEATRALNA.doc)Karta zgłosznia[ ]14 kB