NOWE GODZINY PRACY SEKRETARIATU: pn. 9-17; wt. 8-16; śr. 9-18; czw. 8-16, pt. 8-15.
ZAPRASZAMY NA ZAJĘCIA POPOŁUDNIOWE OD 3.09.2018 r.

REGULAMIN KONKURSU RECYTATORSKIEGO

Śródmiejskiego Festiwalu Młodych Talentów 2018/2019

Konkurs jest adresowany do uczniów szkół śródmiejskich.

utwór (wiersz, tekst piosenki lub fragment prozy) na temat:

„Wolność kocham i rozumiem…”

REGULAMIN KONKURSU RECYTATORSKIEGO

Śródmiejskiego Festiwalu Młodych Talentów 2018/2019

Konkurs jest adresowany do uczniów szkół śródmiejskich.

utwór (wiersz, tekst piosenki lub fragment prozy) na temat:

- „Wolność kocham i rozumiem…”

KATEGORIE WIEKOWE:

• - klasy 0-III szkoły podstawowej
  • - klasy IV-VI szkoły podstawowej
  • - klasy VII, VIII szkoły podstawowej i klasa gimnazjalna

- szkoła średnia

utwór (wiersz, tekst piosenki lub fragment prozy) na temat:

- „Wolność kocham i rozumiem…”

TERMINY:

• Poprawnie wypełnioną kartę zgłoszenia wraz z tekstem recytowanego utworu należy przesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub złożyć bezpośrednio w sekretariacie MDK „Muranów”, (ul. Stawki 10, 00-178 Warszawa w godz. 9.00-16.00)
    do dnia 19 października 2018 r. Karta zgłoszenia dostępna jest na stronie mdk-muranow.waw
  • 29 października 2018 r. na stronie internetowej MDK „Muranów” umieszczony zostanie dokładny harmonogram przesłuchań. Prosimy nauczycieli zgłaszających uczniów do konkursu o zapoznanie się z zawartymi w nim informacjami
    i przekazanie ich uczestnikom.
  • Przesłuchania odbędą się w sali widowiskowej MDK „Muranów”, ul. Stawki 10  w dniach 5 – 8 listopada 2018 r.
  • Informacje o nagrodzonych wykonawcach dostępne będą na stronie internetowej Dzielnicy Śródmieście i Młodzieżowego Domu Kultury „Muranów” od 12 listopada 2018 r.
  • 27 listopada 2018 r. na stronie internetowej MDK „Muranów” zostanie zamieszczona informacja o laureatach konkursu recytatorskiego zaproszonych do udziału w widowisku poetyckim zaprezentowanym podczas gali w Kinie Muranów.

3 grudnia 2018 r. odbędzie się spotkanie wybranych laureatów konkursów recytatorskiego i literackiego oraz wspólna próba w siedzibie MDK „Muranów”.

• Uroczyste spotkanie wszystkich laureatów i zaproszonych gości, podczas którego nastąpi wręczenie dyplomów i statuetek, odbędzie się 7 grudnia 2018 r. w Kinie Muranów o godzinie 11.00 przy ulicy Andersa 5. Gala rozpocznie się widowiskiem poetyckim z udziałem laureatów wybranych zgodnie z potrzebami scenariusza imprezy finałowej.
  • Organizator zastrzega sobie prawo do filmowania i fotografowania działań  konkursowych, a powstały materiał będzie wyłączną własnością organizatora.

Nadesłanie karty zgłoszenia jest równoznaczne z akceptacją warunków regulaminu.

WYMAGANIA KONKURSOWE

Uczestnik powinien:

-  dokonać wyboru utworu o cenionej wartości literackiej;

-  przygotować recytację jednego utworu;

-  zostać wyłonionym w eliminacjach wewnętrznych do reprezentowania szkoły

(jeden nauczyciel może zgłosić maksymalnie 5 uczniów z jednej klasy szkolnej).

KRYTERIA OCENY:

• dobór repertuaru;
  • interpretacja utworu;
  • kultura mowy;
  • ogólny wyraz artystyczny.

KOORDYNATOR KONKURSU:

Joanna Oleś

Tel/fax (22) 635-82-85, strona: www.mdk-muranow.waw.pl email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Attachments:
Download this file (sfmt19kzglrec.pdf)sfmt19kzglrec.pdf[ ]265 kB