WAŻNE!!!
DNIA 30 KWIETNIA 2018 r. (PONIEDZIAŁEK) PLACÓWKA DLA INTERESANTÓW OTWARTA JEST W GODZ. 8.00 - 16.00.
W DNIACH: 30 KWIETNIA - 4 MAJA 2018 r. ZAJĘCIA POPOŁUDNIOWE W MDK "MURANÓW" SĄ ODWOŁANE.
ZAJRZYJ DO ZAKŁADKI "REKRUTACJA" - WAŻNE INFORMACJE. 10 MAJA OD GODZ. 12.00 RUSZA I ETAP REKRUTACJI !!!

plastyka

rysunek nastolatki

rysunek młodzież

ceramika

muzyka

taniec

teatr

angielski

humanistyczne

komputery

szkolne

śfmt

rekrutacja

konkursy

galerie

30 listopada 2017r. w godz. 16.30-18.00 w siedzibie MDK „Muranów” przy ul. Stawki 10 odbędzie się próba spektaklu poetyckiego „Evviva l’arte!” zaprezentowanego podczas gali ŚFMT 8 grudnia 2017r.

 Udział w próbie jest obowiązkowy. W wyjątkowej sytuacji prosimy
o informację mailową na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., w celu ustalenia szczegółów występu.

Lista laureatów zaproszonych do udziału w spektaklu:

Joachim Matuszak Szkoła Podstawowa nr 1

Zofia Gil Szkoła Podstawowa nr 34

Sylwia Gil Szkoła Podstawowa nr 34

Patrycja Dunovska Szkoła Podstawowa nr 34

Mikołaj Ulikowski Szkoła Podstawowa nr 34

Pola Ciunel Szkoła Podstawowa nr 41

Paweł Żądełek Szkoła Podstawowa nr 41

Michał Młyniec Prywatna Szkoła Podstawowa nr 41

Ignacy Skłodowski Prywatna Szkoła Podstawowa nr 41

Julian Bryła Szkoła Podstawowa nr 48

Matylda Waller Szkoła Podstawowa nr 75

Zofia Dąbrowska Szkoła Podstawowa nr 75

Witold Szymkiewicz Szkoła Podstawowa nr 75

Laura Chruszczyńska Szkoła Podstawowa nr 75

Nikodem Cepil Szkoła Podstawowa nr 211

Bartosz Kaźmierczak Szkoła Podstawowa nr 211

Maks Ignaczak Szkoła Podstawowa nr 211

Kacper Kielan Szkoła Podstawowa nr 211

Michał Ładyżyński Szkoła Podstawowa nr 211

Aleksandra Słowik Szkoła Podstawowa nr 203

Małgorzata Buchman XV Liceum Ogólnokształcące

Julia Wiśniewska CLVII Liceum Ogólnokształcące

Jan Jasiński CLVII Liceum Ogólnokształcące

Paulina Murawska Zespół Szkół Poligraficznych

Olga Pruszyńska Zespół Szkół Gastronomicznych

Miłosz Mlonek Zespół Szkół Gastronomicznych

Aleksandra Guzek Zespół Szkół Licealnych i Ekonomicznych nr 1

Dominik Malinowski Zespół Szkół Licealnych i Ekonomicznych nr 1

Igor Kamiński Zespół Szkół Licealnych i Ekonomicznych nr 1

Weronika Michalak Zespół Szkół Licealnych i Ekonomicznych nr 1

Artur Kamiński Zespół Szkół Licealnych i Ekonomicznych nr 1

 

8 grudnia 2017r. w Kinie Muranów od 10.00 do 10.15 odbędzie się rejestracja aktorów widowiska, a tuż po niej, od 10.15 do 10.45 - próba techniczna przed występem.

Podczas występu prosimy o posiadanie kostiumu zaproponowanego podczas przesłuchań konkursowych.

 

WYNIKI KONKURSU LITERACKIEGO
ORGANIZOWANEGO W RAMACH ŚRÓDMIEJSKIEGO FESTIWALU MŁODYCH TALENTÓW 2017/2018
„UWIERZ W SIEBIE I POKAŻ, CO POTRAFISZ”

 

Tematyka konkursu „Artyści i ich dzieła, do których wracam…”

Jury przyznało nagrody i wyróżnienia w trzech kategoriach:

I. Kategoria – klasy IV – VII szkół podstawowych

1. miejsce - ZŁOTA WENA ex aequo:

Aleksandra Słowik Bajkowy świat wierszy
Szkoła Podstawowa nr 203

Pola Ciunel Ogrodowe impresje
Szkoła Podstawowa nr 41 z Oddziałami Integracyjnymi im. Stanisława Staszica

 

2. miejsce - SREBRNA WENA - Antonia Rychlewska Spotkanie
Szkoła Podstawowa nr 41 z Oddziałami Integracyjnymi im. Stanisława Staszica

 

3. miejsce - BRĄZOWA WENA – Zofia Dąbrowska Pracownia malarska Fridy Khalo
Szkoła Podstawowa nr 75 im. Marii Konopnickiej


pięć równorzędnych wyróżnień:

Jadwiga Rychel Malutka Czarownica na jabłoni
Szkoła Podstawowa nr 75 im. Marii Konopnickiej

Joachim Matuszak Mazurek
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Gustawa Morcinka

Laura Chruszczyńska Co by było gdyby…
Szkoła Podstawowa nr 75 im. Marii Konopnickiej

Paweł Żądełek *** (Piszę…)
Szkoła Podstawowa nr 41 z Oddziałami Integracyjnymi im. Stanisława Staszica

Julian Bryła *** (Ten artysta nazywa się Modigliani…)
Szkoła Podstawowa nr 48 im. Adama Próchnika

 

II. Kategoria – klasy gimnazjalne

1. miejsce - ZŁOTA WENA – Maks Ignaczak „Krzyk”
Szkoła Podstawowa nr 211 z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Korczaka


2. miejsce - SREBRNA WENA - Nikodem Cepil Udręka
Szkoła Podstawowa nr 211 z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Korczaka


3. miejsce - BRĄZOWA WENA - Michał Ładyżyński Magia?
Szkoła Podstawowa nr 211 z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Korczaka

 

trzy równorzędne wyróżnienia:

Emilia Ładak Śródziemia zew
Szkoła Podstawowa nr 211 z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Korczaka


Julia Borowska Zostanę
Szkoła Podstawowa nr 211 z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Korczaka

Kalina Główka Zdzisław Beksiński
Technikum Kinematograficzno-Komputerowe im. Krzysztofa Kieślowskiego

 

III. Kategoria – szkoły średnie

1. miejsce - ZŁOTA WENA – nie przyznano


2. miejsce - SREBRNA WENA - Artur Kamiński Poeci, Artyści
Zespół Szkół Licealnych i Ekonomicznych nr 1


3. miejsce - BRĄZOWA WENA - Aleksandra Guzek Beznadziejna
ze mnie poetka
Zespół Szkół Licealnych i Ekonomicznych nr 1

 

cztery równorzędne wyróżnienia

Agata Kozłowska Moje zamyślenia
Technikum Kinematograficzno-Komputerowe im. Krzysztofa Kieślowskiego

Olga Pruszyńska Artysta
Zespół Szkół Gastronomicznych im. prof. Eugeniusza Pijanowskiego

Adrian Bedyński Bard
Zespół Szkół Gastronomicznych im. prof. Eugeniusza Pijanowskiego

Kinga Matulka Wizje
Zespół Szkół Licealnych i Ekonomicznych nr 1.


Łącznie przyznano 9 nagród i 12 wyróżnień.

 

Dnia 24 listopada 2017 r. na stronie internetowej MDK „Muranów” zostanie zamieszczona informacja o laureatach konkursu literackiego i recytatorskiego, zaproszonych do udziału w widowisku poetyckim zaprezentowanym podczas gali wręczenia nagród, która odbędzie się dnia 8 grudnia 2017 r. w Kinie „Muranów” (ul. Andersa 5).


Dnia 30 listopada 2017 r. o godz. 16.30 w siedzibie MDK „Muranów” przy ul. Stawki 10 odbędzie się próba spektaklu.