WAŻNE!!!
SEKRETARIAT BĘDZIE NIECZYNNY DO 21 LUTEGO 2018 ROKU. WSZYSTKIE PILNE SPRAWY PROSIMY ZGŁASZAĆ W POKOJU DYREKCJI.

plastyka

rysunek nastolatki

rysunek młodzież

ceramika

muzyka

taniec

teatr

angielski

humanistyczne

komputery

szkolne

śfmt

rekrutacja

konkursy

galerie

WYNIKI KONKURSU RECYTATORSKIEGO
ORGANIZOWANEGO W RAMACH ŚRÓDMIEJSKIEGO FESTIWALU MŁODYCH TALENTÓW 2017/2018
„UWIERZ W SIEBIE I POKAŻ, CO POTRAFISZ”

 Repertuar konkursu:

„Artyści i sztuka ujęci w słowach”

Jury w składzie:

- Jolanta Żółkowska

- Józef Mika / Paweł Ferens

- Alicja Kuszewska

- Joanna Oleś

przyznało nagrody i wyróżnienia w czterech kategoriach:

 

I. kategoria – klasy 0-III szkół podstawowych

 

1.miejsce - ZŁOTA WENA – Patrycja Dunovska

Szkoła Podstawowa nr 34


2.miejsce - SREBRNA WENA - Zofia Gil

Szkoła Podstawowa nr 34

 

3.miejsce - BRĄZOWA WENA - Michał Młyniec

Prywatna Szkoła Podstawowa nr 41

 

równorzędne wyróżnienia:

 

Zuzanna Smagieł Szkoła Podstawowa nr 34

Lena Sokołowska Szkoła Podstawowa nr 34

Michalina Sudolska-Bytof Szkoła Podstawowa nr 34

Mila Wandzel Szkoła Podstawowa nr 34

Ignacy Skłodowski Prywatna Szkoła Podstawowa nr 41

Aleksandra Biedrzycka Szkoła Podstawowa nr 203

Justyna Pietrzak Szkoła Podstawowa nr 211

Maria Krzywicka Szkoła Podstawowa nr 211

Zofia Zdanowska Szkoła Podstawowa nr 211

 

 

Specjalne podziękowania dla osób zauważonych i docenionych:

Franciszek Gaj (SP 75), Nina Cieślicka (SP 203), Rafał Karaś-Dąbrowski (SP 203),

Róża Kurasińska (SP 211), Anna Hykawy-Zabłocka (SP 211), Matylda Daba Diovf (SP 211),

Lena Maciejuk (SP 34), Gabriela Górska (Prywatna SP 41), Nina Gawrych (Prywatna SP 41), Jerzy Zumbrzycki (Prywatna SP 41), Gabriela Laskus (SP 210)

 

 

 

II. kategoria – klasy IV-VII szkół podstawowych

 

1. miejsce – ZŁOTA WENA - Sylwia Gil

Szkoła Podstawowa nr 34

 

2. miejsce – SREBRNA WENA - Kacper Kielan

Szkoła Podstawowa nr 211

 

3. miejsce – BRĄZOWA WENA - Mikołaj Ulikowski

Szkoła Podstawowa nr 34

 


równorzędne wyróżnienia:

Aleksandra Sobczak Szkoła Podstawowa nr 12

Natalia Szafrańska Szkoła Podstawowa nr 29

Wiktoria Łęska Szkoła Podstawowa nr 32

 

Bruno Welk Szkoła Podstawowa nr 32

Witold Szymkiewicz Szkoła Podstawowa nr 75

Aleksandra Filipek Szkoła Podstawowa nr 75

Matylda Waller Szkoła Podstawowa nr 75

Jadwiga Rychel Szkoła Podstawowa nr 75

Katarzyna Kosińska Szkoła Podstawowa nr 75

Jagoda Pusz-Nicińska Szkoła Podstawowa nr 75

Zuzanna Król Szkoła Podstawowa nr 75

Jadwiga Wiatr Szkoła Podstawowa nr 211

Krzysztof Polkowski Szkoła Podstawowa nr 158

 

 

Specjalne podziękowania dla osób zauważonych i docenionych:

Jagna Jezierska (SP 75), Alicja Piechórowska (SP 29), Weronika Kowalska (SP 75), Zofia Wrzesińska (SP 75), Natalia Hoffman (SP 75), Zuzanna Hutna (SP 75), Mikołaj Grunwald (SP 75), Karolina Kowalewska (SP 220), Patrycja Kirpa (SP 220), Nina Tofiluk (SP 220), Natalia Lorek (SP 211), Konstancja Oleszczuk (SP 41), Alicja Parol (SP 41)

 

 

 

III. kategoria – klasy gimnazjalne

 

1.miejsce – ZŁOTA WENA - Jan Jasiński

CLVII Liceum Ogólnokształcące

 

2.miejsce – SREBRNA WENA - Małgorzata Buchman

XV Liceum Ogólnokształcące

 

3.miejsce – BRĄZOWA WENA - Bartosz Kaźmierczak

Szkoła Podstawowa nr 211

 


równorzędne wyróżnienia:

Julia Wiśniewska CLVII Liceum Ogólnokształcące

Zofia Ziółkowska CLVII Liceum Ogólnokształcące

Julia Długosiewicz CLVII Liceum Ogólnokształcące

Wiktoria Moch Szkoła Podstawowa nr 32

Julia Patyrek Szkoła podstawowa nr 32

Aleksandra Kelles-Krauz Szkoła podstawowa nr 211

Barbara Gawkowska Szkoła Podstawowa nr 211

Kinga Piątek Szkoła Podstawowa nr 211

 

 

Specjalne podziękowania dla osób zauważonych i docenionych:

Kornel Komaniecki (SP 32), Mateusz Wojciechowski (SP 32), Aleksandra Popis (SP 211)

 

 

 

IV. kategoria – szkoły średnie

 

1. miejsce – ZŁOTA WENA - Dominik Malinowski

Zespół Szkół Licealnych i Ekonomicznych Nr 1

 

2. miejsce - SREBRNA WENA - Miłosz Mlonek
Technikum Gastronomiczno-Hotelarskie Nr 1 im. Prof. E. Pijanowskiego

 

3. miejsce – BRĄZOWA WENA - Paulina Murawska

Zespół Szkół Poligraficznych im. Marszałka Józefa Piłsudskiego

 


równorzędne wyróżnienia:

 

Weronika Michalak Zespół Szkół Licealnych i Ekonomicznych nr 1

Igor Kamiński Zespół Szkół Licealnych i Ekonomicznych nr 1

Klaudia Tolak Zespół Szkół Licealnych i Ekonomicznych nr 1

Mateusz Skwierczyński Zespół Szkół Poligraficznych im. Marszałka Józefa Piłsudskiego

 

 

Specjalne podziękowania dla osób zauważonych i docenionych:

Hubert Siemiński (ZS Poligraficznych), Aleksandra Kozak (ZS Poligraficznych),

Klaudia Czarny (Centrum Kształcenia Ustawicznego Nr 1)

 

 

 

ŁĄCZNIE PRZYZNANO:

12 NAGRÓD,

34 WYRÓŻNIENIA

 

 

Dnia 24 listopada 2017r. na stronie internetowej MDK „Muranów” zostanie zamieszczona informacja o laureatach konkursu recytatorskiego i literackiego, zaproszonych do udziału
w widowisku poetyckim zaprezentowanym podczas gali wręczenia nagród, która odbędzie się dnia 8 grudnia 2017r. w Kinie Muranów (ul. Andersa 5).

 

Dnia 30 listopada 2017r. o godz. 16.30 w siedzibie MDK „Muranów” przy ul. Stawki 10 odbędzie się próba spektaklu.