WAŻNE!!!
Zapisy na warsztaty dla klas - 8 września (sobota); 11.00-12.30. Zapraszamy serdecznie Nauczycieli. Zapisy telefoniczne od 27 sierpnia.
INSPEKTOR OCHRONY DANYCH W MDK "MURANÓW" - kontakt: iod@mos3.pl
Prosimy o zapoznanie się się z treścią znowelizowanego STATUTU MDK "MURANÓW" (zakładka MDK/Dokumenty)
UWAGA !!! II ETAP REKRUTACJI – od 23 sierpnia od godziny 12.00 do 27 sierpnia do godziny 16.00 - przyjmowanie wniosków od kandydatów
Współpracujemy z PORADNIĄ PSYCHOLOGICZNO - PEDAGOGICZNĄ NR 12 przy ul. Dzielnej 1A (szczegóły w zakładce MDK/WSPÓŁPRACA)

  

  

  

  

  

A- A A+

plastyka

rysunek nastolatki

rysunek młodzież

ceramika

muzyka

taniec

teatr

angielski

humanistyczne

komputery

szkolne

śfmt

rekrutacja

konkursy

galerie

WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGO
W RAMACH ŚRÓDMIEJSKIEGO FESTIWALU MŁODYCH TALENTÓW 2017-2018

 

KATEGORIA: SZKOŁY PODSTAWOWE, KLASY I-III

Złota Wena

Patryk Załuska

Prywatna Szkoła Podstawowa nr 41

Nauczyciel: Elżbieta Szwarc

 

Maxymilian Tulimowski

Prywatna Szkoła Podstawowa nr 41

Nauczyciel: Wioletta Jenderko

 

Srebrna Wena

 

Viet Nguyen

Prywatna Szkoła Podstawowa nr 41

Nauczyciel: Elżbieta Szwarc

 

Brązowa Wena

 

Jerzy Pełda

Prywatna Szkoła Podstawowa nr 41

Nauczyciel: Wioletta Jenderko

 

 

Wyróżnienia

 

Zuzanna Smolińska

Szkoła Podstawowa nr 75 im. Marii Konopnickiej

Nauczyciel: Jolanta Góral

 

Gustaw Szymaniak

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Gustawa Morcinka

Nauczyciel: Aleksandra Lożek

 

Jakub Augustyn

Szkoła Podstawowa nr 211 im. Janusza Korczaka

Nauczyciel: Danuta Stańczykowska

 

Nina Wielgołaska

Szkoła Podstawowa nr 203

Nauczyciel: Małgorzata Szczeczko

 

Jerzy Zumbrzycki

Prywatna Szkoła Podstawowa nr 41

Nauczyciel: Elżbieta Szwarc

 

 

 

 

KATEGORIA: SZKOŁY PODSTAWOWE, KLASY IV-VII

 

Złota Wena

 

Aleksandra Dąbrowska

Szkoła Podstawowa nr 211 im. Janusza Korczaka

Nauczyciel: Angelika Gotowiec

 

Srebrna Wena

 

Mikołaj Gawin

Szkoła Podstawowa nr 32 im Małego Powstańca

Nauczyciel: Alina Adamska-Ubaka

 

Brązowa Wena

 

Daniel Demczuk

Szkoła Podstawowa nr 211 im. Janusza Korczaka

Nauczyciel: Joanna Jaworska-Nizioł

 

Natalia Kotowska

Szkoła Podstawowa nr 32 im Małego Powstańca

Nauczyciel: Alina Adamska-Ubaka

 

 

Wyróżnienia

 

Paulina Kizenko-Bębenek

Szkoła Podstawowa nr 211 im. Janusza Korczaka

Nauczyciel: Joanna Jaworska-Nizioł

 

Zuzanna Ostrowska

Szkoła Podstawowa nr 211 im. Janusza Korczaka

Nauczyciel: Joanna Jaworska-Nizioł

 

Helena Faulkner

Szkoła Podstawowa nr 211 im. Janusza Korczaka

Nauczyciel: Joanna Jaworska-Nizioł

 

Aleksandra Filipek

Szkoła Podstawowa nr 75 im Marii Konopnickiej

Nauczyciel: Jolanta Góral

 

Kacper Chłopek

Szkoła Podstawowa nr 211 im. Janusza Korczaka

Nauczyciel: Joanna Jaworska-Nizioł

 

 

 

 

KATEGORIA: KLASY GIMNAZJALNE

 

Złota Wena

 

Julita Cieślak

klasa gimnazjalna w Technikum Kinematograficzno-Komputerowym

im. Krzysztofa Kieślowskiego

Nauczyciel: Alicja Zagórowicz

 

Srebrna Wena

 

Emilia Gembka-Piątkowska

klasa gimnazjalna w Szkole Podstawowej nr 32 im Małego Powstańca

Nauczyciel: Alina Adamska-Ubaka

 

Aleksandra Kojro

klasa gimnazjalna w Szkole Podstawowej nr 211 im. Janusza Korczaka

Nauczyciel: Joanna Jaworska-Nizioł

 

Brązowa Wena

 

Julia Jóźwiak

klasa gimnazjalna w Szkole Podstawowej nr 211 im. Janusza Korczaka

Nauczyciel: Joanna Jaworska-Nizioł

 

 

Wyróżnienia

 

Marta Figurna

klasa gimnazjalna w Liceum Ogólnokształcącym nr 157 im. Marii Skłodowskiej-Curie

Nauczyciel: Katarzyna Nosal

 

Zofia Brzezińska

klasa gimnazjalna w Szkole Podstawowej nr 41 im. Stansława Staszica

Nauczyciel: Joanna Jaworska-Nizioł

 

Izabela Kaim

klasa gimnazjalna w Szkole Podstawowej nr 211 im. Janusza Korczaka

Nauczyciel: Joanna Jaworska-Nizioł

 

Natalia Opałka

klasa gimnazjalna w Szkole Podstawowej nr 211 im. Janusza Korczaka

Nauczyciel: Joanna Jaworska-Nizioł

 

Mateusz Zawadzki

klasa gimnazjalna w Szkole Podstawowej nr 211 im. Janusza Korczaka

Nauczyciel: Joanna Jaworska-Nizioł

 

 

 

KATEGORIA: SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE

 

Wyróżnienie

 

Miłosz Mlonek

Technikum Gastronomiczno-Hotelarskie nr1

w Zespole Szkół Gastronomicznych

im. Prof. Eugeniusza Pijanowskiego

Nauczyciel: Magdalena Gruszczyńska