WAŻNE!!!
Sprawdź logując się na swoje konto w systemie rekrutacji, czy zostałeś przyjęty na zajęcia w I etapie rekrutacji/tzw. kontynuacji
UWAGA !!! II ETAP REKRUTACJI – 18 czerwca godz. 12.00 - wywieszenie list kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych
Współpracujemy z PORADNIĄ PSYCHOLOGICZNO - PEDAGOGICZNĄ NR 12 przy ul. Dzielnej 1A (szczegóły w zakładce MDK/WSPÓŁPRACA)
W ZAKŁADCE ZAJĘCIA/INNE ZAMIESZCZONY JEST PLAN NASZYCH ZAJĘĆ PODCZAS "LATA W MIEŚCIE 2018"

plastyka

rysunek nastolatki

rysunek młodzież

ceramika

muzyka

taniec

teatr

angielski

humanistyczne

komputery

szkolne

śfmt

rekrutacja

konkursy

galerie

Serdecznie zapraszamy nauczycieli wraz z uczniami zgłoszonymi do konkursu na przesłuchania recytatorskiedo siedziby MDK-u, ul. Stawki 10

według poniższego harmonogramu:

6 listopada 2017 r. (poniedziałek)

KLASY 0-III SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

 

9.30

- Szkoła Podstawowa nr 75

p. Martyna Podgórska (11), p. Joanna Szyszka (2), p. Małgorzata Furmanek (3)

 

- Szkoła Podstawowa nr 203

p. Ewa Woźniak (5), p. Małgorzata Szczeczko (3)

 

 

11.00

 

- Szkoła Podstawowa nr 211

p. Anna Oleszkiewicz (2), p. Danuta Stańczykowska (2),

p. Hanna Grądzik (4), p. Monika Daniluk (1)

 

- Szkoła Podstawowa nr 34

p. Iwona Jarosławska (5), p. Aleksandra Gajewska-Czerwińska (5)

 

 

12.30

- Prywatna Szkoła Podstawowa nr 41

p. Sylwia Kalinowska (3), p. Elżbieta Szwarc (5),

p. Wioletta Jenderko (4), p. Elżbieta Panek (3)

 

- Szkoła Podstawowa nr 210

p. Agnieszka Laskus (1)

 

 

 

7 listopada 2017 r. (wtorek)

KLASY IV-VII SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

 

9.30

- Szkoła Podstawowa nr 32

p. Monika Sukiennik-Załęska (10), p. Justyna Mokrzyńska (5),

p. Paulina Krześniak-Rafał (2),

 

- Szkoła Podstawowa nr 1

p. Beata Koziara (5)

 

- Szkoła Podstawowa nr 29

p. Magdalena Pieczara (2)

 

11.00

- Szkoła Podstawowa nr 75

p. Małgorzata Furmanek (6), p. Wojciech Kowal (10), p. Anna Iwanicka (10)

 

12.30

- Szkoła Podstawowa nr 75

p. Marta Zdyb (17)

 

- Szkoła Podstawowa nr 12

p. Monika Grodzka (1)

 

- Szkoła Podstawowa nr 34

p. Aleksandra Gajewska-Czerwińska (1) p. Joanna Klochowicz-Niksińska (1)

 

8 listopada 2017 r. (środa)

KLASY IV-VII SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

 

9.30

- Szkoła Podstawowa nr 220

p. Agnieszka Krawczykowska (4), p. Zbigniew Jelonek (1)

 

- Szkoła Podstawowa nr 203

p. Beata Rusak i p. Paulina Łoszczyk (3)

 

- Szkoła Podstawowa nr 211

p. Daria Zabrzycka (1), p. Łukasz Wnuk (3)

 

- Szkoła Podstawowa nr 158

p. Małgorzata Słonawska (5)

 

- Prywatna Szkoła Podstawowa nr 41

p. Anna Trębicka (5)

 

11.00

- Szkoła Podstawowa nr 41

p. Joanna Klepacka (5), p. Zofia Kopczyńska (5),

p. Ewa Budzyńska (5), p. Janina Tarłowska (5)

 

12.30

- Szkoła Podstawowa nr 41

p. Aneta Belczyk (5), p. Patrycja Mendalka- Życińska (5), p. Violetta Pycka (3),

p. Karolina Szymczak (1), p. Aleksandra Jagiełłowicz (4)

 

 

 

9 listopada 2017 r. (czwartek)

KLASY GIMNAZJALNE

 

9.30

- Szkoła Podstawowa nr 32

p. Justyna Mokrzyńska (6), p. Małgorzata Madejska (3),

 

- Szkoła Podstawowa nr 41

p. Karolina Szymczak (3)

 

- Szkoła Podstawowa nr 211

p. Małgorzata Podlodowska (2), p. Magdalena Filocha (2),

p. Daria Zabrzycka (1)

 

- XV Liceum Ogólnokształcące

p. Justyna Dudkiewicz (1)

 

- CLVII Liceum Ogólnokształcące

p. Jolanta Kopczyńska (1) p. Ewa Cyburska (2),

p. Barbara Sokół (2)

 

SZKOŁY ŚREDNIE

12.00

- Zespół Szkół Poligraficznych

p. Regina Kaźmierczak (3), p. Aleksandra Krawczyk (1)

 

- Zespół Szkół Licealnych i Ekonomicznych Nr 1

p. Jolanta Wilk i p. Mariola Banaszczyk (5)

 

- Zespół Szkół Gastronomicznych

p. Elżbieta Zarębska (2)

 

- Centrum Kształcenia Ustawicznego nr 1

p. Katarzyna Mikulska (2)