Zapisy na warsztaty dla klas - 8 września (sobota); 11.00-12.30. Zapraszamy serdecznie Nauczycieli. Zapisy telefoniczne od 27 sierpnia.
UWAGA !!! II ETAP REKRUTACJI – od 23 sierpnia od godziny 12.00 do 27 sierpnia do godziny 16.00 - przyjmowanie wniosków od kandydatów

• Logo-FMT

Konkurs jest adresowany do uczniów szkół śródmiejskich.

TEMATYKA :

„Artyści i ich dzieła, do których wracam…”

KATEGORIE WIEKOWE:

- kl. IV - VII szkoły podstawowej

- gimnazjum

- szkoła ponadgimnazjalna

FORMA LITERACKA:

- wiersz

TERMINY:

wiersze (wraz z poprawnie wypełnioną kartą zgłoszenia) należy składać
do dnia 31 października 2017 roku bezpośrednio w MDK „Muranów”, ul. Stawki 10,
00-178 Warszawa, w godz. 9.00-16.00;
informacja o laureatach konkursu dostępna będzie na stronie internetowej Dzielnicy Śródmieście i Młodzieżowego Domu Kultury „Muranów” im. C. K. Norwida
od dnia 15 listopada 2017 r.;
dnia 24 listopada 2017 r. na stronie internetowej MDK „Muranów” zostanie zamieszczona informacja o laureatach konkursu literackiego zaproszonych
do udziału w widowisku podczas gali w Kinie Muranów oraz o poprzedzającej galę próbie w dniu 30 listopada 2017 r. w siedzibie MDK „Muranów”.
spotkanie laureatów połączone z zaprezentowaniem wybranych, zgodnie
z potrzebami scenariusza imprezy finałowej, nagrodzonych wierszy oraz uroczystym wręczeniem dyplomów i nagród w postaci statuetek odbędzie się
dnia 8 grudnia 2017 r. o godz. 11.00.
organizator zastrzega sobie prawo do filmowania i fotografowania imprezy finałowej, a powstały materiał będzie wyłączną własnością organizatora.
Nadesłanie wierszy jest równoznaczne z akceptacją wszystkich warunków niniejszego regulaminu.
WYMAGANIA KONKURSOWE:

uczestnik konkursu może nadesłać od 1 do 3 wierszy,

każdy utwór należy opatrzyć: tytułem, imieniem, nazwiskiem i wiekiem autora, typem szkoły, nazwą i adresem szkoły, imieniem
i nazwiskiem opiekuna, pod kierunkiem którego powstał utwór lub zaznaczyć, że autor przygotował pracę samodzielnie,

teksty należy składać w 4 egzemplarzach w formie drukowanej,

uczestnik konkursu, a w przypadku uczestników niepełnoletnich ich rodzic, prawny opiekun, wyraża zgodę na nieodpłatne wykorzystywanie, tj. udostępnianie w materiałach informacyjnych MDK prac nadesłanych na konkurs (w całości lub we fragmentach), w celach promowania działalności MDK.

KRYTERIA OCENY:

twórczy charakter utworu,

poprawność językowa i stylistyczna,

zgodność utworu z tematyką.

KOORDYNATOR KONKURSU:

Jolanta Rajska