Sprawdź logując się na swoje konto w systemie rekrutacji, czy zostałeś przyjęty na zajęcia w I etapie rekrutacji/tzw. kontynuacji
UWAGA !!! II ETAP REKRUTACJI – 18 czerwca godz. 12.00 - wywieszenie list kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych
W ZAKŁADCE ZAJĘCIA/INNE ZAMIESZCZONY JEST PLAN NASZYCH ZAJĘĆ PODCZAS "LATA W MIEŚCIE 2018"

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami konkursu teatralnego organizowanego w ramach XII edycji Śródmiejskiego Festiwalu Młodych Talentów 2017/2018 pt. "Uwierz w siebie i pokaż, co potrafisz". Plik z protokołem i informacjami na temat finału znajduje się w załączniku. Gratulujemy laureatom i dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu oraz ich artystycznym opiekunom.

Attachments:
Download this file (PROTOKÓŁ KONKURS TEATRALNY 2018.pdf)PROTOKÓŁ KONKURS TEATRALNY 2018.pdf[ ]407 kB