KONKURS TEATRALNY W RAMACH XIII EDYCJI ŚFMT 2018/2019 - NA ZGŁOSZENIA GRUP TEATRALNYCH CZEKAMY DO 1 MARCA !!! ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU.
Dnia 13 marca 2019 r. zajęcia z ceramiki z Bernadettą Neumann-Kochańską są odwołane.
Sekretariat czynny: pon. 9:00-17:00, wt. 8:00-16:00, śr. 9:00-18:00, czw. 8:00-16:00, pt. 8:00-15:00.
18 października ruszył nowy projekt edukacyjny dla dzieci pt. AKADEMIA MŁODEGO ARTYSTY". Szczegóły w zakładce "AKTUALNOŚCI"

Zachęcamy wszystkie dzieci, młodzież i dorosłych do udziału w akcji. Przynoście do nas misie, misiaczki, miśki. Ważne, żeby były nowe, bo takie są wymogi sanitarne.., bo misie będą "mieszkać" w karetkach pogotowia. Będą one towarzyszyły dzieciom przewożonym karetkami POGOTOWIA RATUNKOWEGO. Zabawki można zostawić w specjalnym koszu wiklinowym ustawionym obok portierni lub u nauczyciela prowadzącego zajęcia.

• PrzytulMisia3