WIELKI FINAŁ IX EDYCJI PROJEKTU "NIE MA MURU NA MURANOWIE - WIETNAM" - 26 KWIETNIA 2019 r., GODZ. 11.00.
REKRUTACJA NA ZAJĘCIA W ROKU SZKOLNYM 2019/2020 - I ETAP: 7-15 MAJA 2019 r.
AKCJA STRAJKOWA W MDK "MURANÓW" ZOSTAŁA ODWOŁANA. WSZYSTKIE ZAJĘCIA ODBYWAJĄ SIĘ ZGODNIE Z PLANEM.
Sekretariat czynny: pon. 9:00-17:00, wt. 8:00-16:00, śr. 9:00-18:00, czw. 8:00-16:00, pt. 8:00-15:00.
18 października ruszył nowy projekt edukacyjny dla dzieci pt. AKADEMIA MŁODEGO ARTYSTY". Szczegóły w zakładce "AKTUALNOŚCI"

• flaga
Zapraszamy gorąco do udziału w naszym wspólnym święcie wszystkie dzieci i młodzież wraz z rodzinami*. Uczcimy 100- lecie niepodległości naszej Ojczyzny na spotkaniu, które odbędzie się 14 listopada 2018 r. (środa) o godz. 16.30. Przygotowaliśmy ciekawy program, który z pewnością zainteresuje wszystkich gości, bez względu na wiek. Czekamy na Was.

*uroczystość dla dzieci i młodzieży zapisanych na zajęcia popołudniowe

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DZIECI, MŁODZIEŻ, RODZICÓW I OPIEKUNÓW

NA UROCZYSTOŚĆ Z OKAZJI 100- LECIA ODZYSKANIA PRZEZ POLSKĘ NIEPODLEGŁOŚCI,

KTÓRA OBĘDZIE SIĘ

W RAMACH III EDYCJI NASZEGO PROGRAMU EDUKACYJNEGO PT. „RODZINNIE I PATRIOTYCZNIE”

spotykamy się w środę 14 listopada 2018 r.

o  godz. 16.30 w sali widowiskowej na II piętrze

w programie:

• Nauka i wspólne śpiewanie hymnu harcerskiego „Wszystko co nasze”;
  • „Pieśń legionów – czy znasz hymn Polski?” – wykład połączony z prezentacja multimedialna;
  • Wspólny taniec - POLONEZ (do utworu Michała Kleofasa Ogińskiego pt. „Pożegnanie Ojczyzny”);
  • Otwarcie wystawy pokonkursowej pt. „PORTRETY  WIELKICH POLAKÓW  NA  100- LECIE NIEPODLEGŁOŚCI” połączone z wręczeniem nagród laureatom.

ZAPRASZAMY DO WSPÓLNEGO ŚWIĘTOWANIA