ZAJĘCIA OKAZJONALNE PT. "RAZEM Z BABCIĄ, RAZEM Z DZIADKIEM" ZAPLANOWANE NA 23 STYCZNIA 2020 r. (CZWARTEK) Z POWODU CHOROBY NAUCZYCIELA SĄ ODWOŁANE.
PLAN ZAJĘĆ W CZASIE FERII ("ZIMA W MIEŚCIE 2020") ZAMIESZCZONY JEST W ZAKŁADCE: ZAJĘCIA/INNE/ZIMA W MIEŚCIE.
Zapraszamy uczniów śródmiejskich szkół i placówek oświatowych do udziału w konkursie teatralnym w ramach ŚFMT 2019/2020. Szczegóły w zakładce "ŚFMT".
Zapisy telefoniczne na bezpłatne zajęcia warsztatowe 2019/2020 dla grup szkolnych trwają. Zapraszamy.

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami Konkursu Recytatorskiego Śródmiejskiego Festiwalu Młodych Talentów 2019/2020. Dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu i gratulujemy laureatom.

Dnia 26 listopada 2019r. na stronie internetowej MDK „Muranów”  zostanie zamieszczona informacja o laureatach konkursu recytatorskiego i literackiego zaproszonych do udziału w widowisku poetyckim zaprezentowanym podczas gali wręczenia nagród, która odbędzie się  dnia 6 grudnia 2019r. w Kinie Muranów (ul. Andersa 5).

Attachments:
Download this file (protokół ŚFMT - recytacje 2019.pdf)protokół ŚFMT - recytacje 2019.pdf[ ]234 kB