PLAN ZAJĘĆ W CZASIE FERII ("ZIMA W MIEŚCIE 2020") ZAMIESZCZONY JEST W ZAKŁADCE: ZAJĘCIA/INNE/ZIMA W MIEŚCIE.
Zapraszamy uczniów śródmiejskich szkół i placówek oświatowych do udziału w konkursie teatralnym w ramach ŚFMT 2019/2020. Szczegóły w zakładce "ŚFMT".
Zapisy telefoniczne na bezpłatne zajęcia warsztatowe 2019/2020 dla grup szkolnych trwają. Zapraszamy.

17 grudnia 2019r. odbyła się impreza wprowadzająca w nastrój zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, integrująca rodziny i uczestników różnorodnych zajęć w MDK-u oraz przybliżająca tradycje i zwyczaje związane ze świętami. Spotkanie poprowadziła pani Joanna Oleś wraz z uczestnikami zajęć teatralnych. Wiersze, wspomnienia, informacje o tradycji i zwyczajach przeplatały się ze wspólnym śpiewaniem kolęd, przy akompaniamencie pana Leszka Fąfary. Spotkanie było również okazją do wysłuchania kolęd granych na keyboardzie przez uczestników zajęć muzycznych. Wszystko w niezwykłej atmosferze, w otoczeniu świątecznej scenografii w sali widowiskowej, przy blasku świec oraz w smaku i zapachu czekoladowo-mandarynkowych łakoci.

• DSCN6805
  • DSCN6809