Zapisy telefoniczne na zajęcia warsztatowe dla grup szkolnych w roku 2020/21 ruszają 24 sierpnia 2020 r.
REGULAMINY KONKURSÓW XV EDYCJI ŚFMT 2020/2021 ZAMIESZCZONE SĄ W ZAKŁADCE: ŚFMT (plastyczny/literacki/recytatorski/teatralny)..
Wznowiliśmy prowadzenie zajęć. Procedury dot. udziału w zajęciach - zakładki: AKTUALNOŚCI i RADA RODZICÓW.
W CZASIE PRZERWY WAKACYJNEJ SEKRETARIAT DLA INTERESANTÓW CZYNNY W GODZ. : 9.00-15.00
WAŻNA INFORMACJA DLA ZAINTERESOWANYCH PRACOWNIKÓW I EMERYTÓW DOT. WYPŁAT Z FUNDUSZU SOCJALNEGO (ZAKŁADKA: MDK/DOKUMENTY)

17 grudnia 2019r. odbyła się impreza wprowadzająca w nastrój zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, integrująca rodziny i uczestników różnorodnych zajęć w MDK-u oraz przybliżająca tradycje i zwyczaje związane ze świętami. Spotkanie poprowadziła pani Joanna Oleś wraz z uczestnikami zajęć teatralnych. Wiersze, wspomnienia, informacje o tradycji i zwyczajach przeplatały się ze wspólnym śpiewaniem kolęd, przy akompaniamencie pana Leszka Fąfary. Spotkanie było również okazją do wysłuchania kolęd granych na keyboardzie przez uczestników zajęć muzycznych. Wszystko w niezwykłej atmosferze, w otoczeniu świątecznej scenografii w sali widowiskowej, przy blasku świec oraz w smaku i zapachu czekoladowo-mandarynkowych łakoci.

• DSCN6805
  • DSCN6809