WAŻNE!!!
ZAPRASZAMY NAUCZYCIELI DO UDZIAŁU W GIEŁDZIE OFERT NASZYCH WARSZTATÓW DLA SZKÓŁ - 11 WRZEŚNIA 2021 (SOBOTA), W GODZ.: 11-13.
GODZINY PRACY SEKRETARIATU W CZASIE WAKACJI: PONIEDZIAŁEK-PIĄTEK, W GODZ.: 8.00-16.00.
ZAJĘCIA PLASTYCZNE W RAMACH AKCJI "LATO W MIEŚCIE" Z P. ELŻBIETĄ KOSSAKOWSKĄ SĄ ODWOŁANE.
OD DNIA 21 CZERWCA (PONIEDZIAŁEK) ZAPRASZAMY LAUREATÓW KONKURSU "WYDAJEMY WŁASNĄ KSIĄŻKĘ" PO ODBIÓR NAGRÓD I DYPLOMÓW.
Informacje dot. Scentralizowanego Funduszu Socjalnego zamieszczone są w zakładce: MDK/DOKUMENTY
ROK 2021 OGŁOSZONY ROKIEM CYPRIANA KAMILA NORWIDA
XV. LECIE ŚFMT - ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA FILMU OKOLICZNOŚCIOWEGO
Wyniki konkursów: recytatorskiego, literackiego, plastycznego i teatralnego - organizowanych w ramach ŚFMT 2020/2021 - zamieszczone są w zakładce: ŚFM
Deklaracja dostępności serwisu MDK Muranów w Warszawie zamieszczona jest w zakładkach: AKTUALNOŚCI, MDK/DOKUMENTY i WSPÓŁPRACA oraz na stronie BIP.
AKTUALNA PROCEDURA WEWNĘTRZNA ORGANIZACJI PRACY W MDK-u W ZWIĄZKU Z ZAGROŻENIEM ZAKAŻENIEM WIRUSEM SARS-CoV-2 (w zakł.:RADA RODZICÓW i MDK/DOKUMENTY).
Od dnia 25 sierpnia 2021 r. będziemy prowadzić zapisy telefoniczne na zajęcia warsztatowe dla grup szkolnych w roku 2021/22.
ADRES NA STRONĘ LOGOWANIA DLA KANDYDATÓW NA ZAJĘCIA W ROKU SZKOLNYM 2020/21: https://warszawa-pozaszkolne.pzo.edu.pl/
Zapraszamy do polubienia i odwiedzania naszej strony na facebooku: MDK "Muranów"
ADRESY INTERNETOWYCH PORTALI EDUKACYJNYCH DLA DZIECI I MŁODZIEŻY ZNAJDZIECIE W ZAKŁADCE "AKTUALNOŚCI"
CAŁODOBOWA BEZPŁATNA INFOLINIA DLA DZIECI, MŁODZIEŻY, RODZICÓW I PEDAGOGÓW: 800 080 222
BEZPIECZEŃSTWO NA TERENIE PLACÓWKI - WAŻNE INFORMACJE DLA UCZESTNIKÓW ZAJĘĆ I ICH OPIEKUNÓW W ZAKŁADCE "MDK/WSPÓŁPRACA"
INSPEKTOR OCHRONY DANYCH W MDK "MURANÓW" - kontakt: iod@mos3.pl
STATUT MDK "MURANÓW" (zakładka MDK/Dokumenty).
Współpracujemy z PORADNIĄ PSYCHOLOGICZNO - PEDAGOGICZNĄ NR 12 przy ul. Dzielnej 1A (szczegóły w zakładce MDK/WSPÓŁPRACA)

  

  

  

  

  

A- A A+

plastyka

rysunek nastolatki

rysunek młodzież

ceramika

muzyka

taniec

teatr

angielski

humanistyczne

komputery

szkolne

śfmt

rekrutacja

konkursy

galerie

ZAJĘCIA

NAUCZYCIEL

DNI TYGODNIA

GODZINY

GRUPY WIEKOWE

PRACOWNIA / PIĘTRO

GRUPA NUMER

 

MALARSTWO

DLA MŁODZIEŻY

Olga Lubacz

wtorek

15.30-18.45

(w tym 3 przerwy                      x 5 min./lub 1 x 15 min.)

15-21 lat

Rysunku i malarstwa

IV piętro

1

 

RYSUNEK

DLA MŁODZIEŻY (z modelem)

Olga Lubacz

 

 piątek

 

15.30-18.45

(w tym 3 przerwy                             x 5 min./lub 1 x 15 min.)

15-21 lat

Rysunku i malarstwa

IV piętro

2

 

OD SZKICU DO OBRAZU  (kompozycja i techniki plastyczne)

Olga Lubacz

 

środa

 

17.00-19.00

(w tym 1 przerwa x 5 min.)

12-16 lat

Rysunku i malarstwa

IV piętro

3

 

RYSUNEK

I MALARSTWO

DLA NASTOLATKÓW

Elżbieta Kossakowska

piątek

 

16.45-19.10

(w tym 2 przerwy x 5 min./lub 1 x 10 min.)

11-16 lat

Plastyczna

III piętro

4

 

PLASTYKA

Elżbieta Kossakowska

wtorek

15.00-16.35

(w tym 1 przerwa x 5 min.)

7-11 lat

Plastyczna

 III piętro

5

 

wtorek

16.45-18.20

(w tym 1 przerwa x 5 min.)

7-11 lat

Plastyczna

 III piętro

6

 

piątek

15.00-16.35

(w tym 1 przerwa x 5 min.)

7-11  lat

Plastyczna

 III piętro

7

 

ZABAWY ZE SZTUKĄ

Dorota Szczocka

czwartek

15.00-16.35

(w tym 1 przerwa x 5 min.)

8-12 lat

Plastyczna

 III piętro

8

 

PLASTYKA

Dorota Szczocka

poniedziałek

15.00-16.35

(w tym 1 przerwa x 5 min.)

5-11 lat

Plastyczna

 III piętro

9

 

poniedziałek

16.45-18.20

(w tym 1 przerwa x 5 min.)

5-11 lat

Plastyczna

 III piętro

10

 

OBRAZ I CZAS                       animacja, montaż, kompozycja

Paweł Batura                       

poniedziałek

15.00-16.35                         (w tym 1 przerwa x 5 min.)

9-12 lat

Malarska

 IV piętro

11

 

Z WYOBRAŹNIĄ NA TY –                           trening twórczej wyobraźni                                     i umiejętności manualnych

Paweł Batura                       

czwartek

16.00-17.35

(w tym 1 przerwa x 5 min.)

6-10 lat

Malarska

 IV piętro

12

 

CERAMIKA I RZEŹBA                                 Z ELEMENTAMI PLASTYKI

Bernadetta

Neumann

- Kochańska

środa

15.00-16.35

(w tym 1 przerwa x 5 min.)

5-10 lat

Plastyczna

 III piętro

13

 

środa 

16.45-18.20

(w tym 1 przerwa x 5 min.)

8-16 lat

Plastyczna

 III piętro

14

 

Projektowanie graficzne 2D i 3D, multimedia, programowanie         i robotyka

Marta Rutkowska

 

wtorek

16.00-17.35

(w tym 1 przerwa x 5 min.)

 
8-18 lat

Pracownia

komputerowa

III piętro

15

 
czwartek
16.00-17.35

(w tym 1 przerwa x 5 min.)

Pracownia

komputerowa

III piętro

 

16

 

 

Grafika komputerowa, kodowanie i robotyka                        dla najmłodszych (I i II)

środa (gr. I)
 
16.00-17.35

(w tym 1 przerwa x 5 min.)

5-12 lat

Pracownia

komputerowa

III piętro

17

 
piątek (gr. II)

15.30-17.05

(w tym 1 przerwa x 5 min.)

 

18

 

Zajęcia                             rytmiczno-baletowe

Klara Dłużniewska                      - Białczyk

  piątek

14.30-16.05

(w tym 1 przerwa x 5 min.)

5-8 lat

Sala

widowiskowa

II piętro

19

 

Taniec nowoczesny                         z elementami baletu

poniedziałek

i środa

14.30-16.05

(w tym 1 przerwa x 5 min.)

16.00-17.35

(w tym 1 przerwa x 5 min.)

6-11 lat

Sala

widowiskowa

II piętro

20

 

Zespół tańca nowoczesnego                   „Relaks-Tan Mini”

poniedziałek

i piątek

16.15-17.50

(w tym 1 przerwa x 5 min.)  

16.15-17.50

(w tym 1 przerwa x 5 min.)                           

8-13 lat

Sala

widowiskowa

II piętro

21

 

Zespół tańca nowoczesnego                   „Relaks-Tan”

poniedziałek

i środa

18.00-19.35

(w tym 1 przerwa x 5 min.)                                                     

17.45-19.20

(w tym 1 przerwa x 5 min.)                           

10-15 lat

Sala

widowiskowa

II piętro

22

 

TEATR NAJMŁODSZYCH

Joanna Oleś

wtorek

15.00-16.35

(w tym 1 przerwa x 5 min.)                            

6-7 lat

Sala widowiskowa

II piętro

23

 

TEATR DZIECIĘCY

Joanna Oleś

wtorek

16.50-18.25

(w tym 1 przerwa x 5 min.)                            

8-11 lat

Sala widowiskowa

II piętro

24

 

TEATR NASTOLATKÓW

Joanna Oleś

czwartek

 16.50-18.25

(w tym 1 przerwa x 5 min.)                            

11-16 lat

Sala widowiskowa

II piętro

25

 

AKADEMIA MŁODYCH  FILMOWCÓW

Joanna Oleś

czwartek

15.00-16.35

(w tym 1 przerwa x 5 min.)

8-15 lat

Sala widowiskowa

II piętro

26

 

 

 

RYTMIKA

 

 

Leszek Fąfara

wtorek

i czwartek

16.30-17.15

5-7 lat

Sala muzyczna

II piętro

 27

 

16.30-17.15

5-7 lat

Sala muzyczna

II piętro

 

 

NAUKA GRY  NA KEYBOARDZIE

Leszek Fąfara

 

wtorek

i czwartek

15.30-16.15

6-16 lat

Sala muzyczna

II piętro

28

 

 

15.30-16.15

6-16 lat

Sala muzyczna

II piętro

 

ZAJĘCIA WOKALNE

Leszek Fąfara

 

wtorek

i czwartek

 

17.30-18.15

 

7-15 lat

Sala muzyczna

II piętro

29

 

 

 

17.30-18.15

 

7-15 lat

Sala muzyczna

II piętro

 

JĘZYK ANGIELSKI

Danuta Koronowska

poniedziałek

15.30-17.05

(w tym 1 przerwa x 5 min.)                           

6-9 lat

Czytelnia

III piętro

30

 

poniedziałek

17.15-18.50

(w tym 1 przerwa x 5 min.)                           

10-13 lat

Czytelnia

III piętro

 

31

 

JĘZYK POLSKI I TAK DALEJ…

– zajęcia o profilu humanistycznym

Marcin Kiełbus

wtorek

15.00-16.35

8-10 lat

Czytelnia

III piętro

 

32

 

JĘZYK POLSKI I TAK DALEJ…

– zajęcia o profilu humanistycznym

Marcin Kiełbus

wtorek

16.45-18.20

10-13 lat

Czytelnia

III piętro

 

33

 

JĘZYK POLSKI I TAK DALEJ…

– zajęcia o profilu humanistycznym

Marcin Kiełbus

czwartek

15.00-16.35

8-10 lat

Czytelnia

III piętro

 

34

 

JĘZYK POLSKI I TAK DALEJ…

– zajęcia o profilu humanistycznym

Marcin Kiełbus

czwartek

16.45-18.20

10-13 lat

Czytelnia

III piętro

 

35

 

 

 

Opisy wszystkich naszych zajęć popołudniowych zamieszczone są na naszej stronie internetowej: www.mdk-muranow.waw.pl w zakładce: ZAJĘCIA/ZAJĘCIA POPOŁUDNIOWE.

 

 

Rozkład zajęć naborowych w MDK „Muranów” w roku szkolnym 2021/2022                                                                                                             Telefony: 723 244 930; 22 635-82-85;  22 635-01-40;