WAŻNE!!!
Uroczystość wręczenia nagród laureatom konkursów literackiego i recytatorskiego w ramach ŚFMT odbędzie się 9 grudnia 2022 r. o godz. 11:00 w Kinie MUR
Uroczystość wręczenia nagród laureatom konkursu plastycznego w ramach ŚFMT odbędzie się 2 grudnia 2022 r. o godz. 11:00 w MDK "Muranów".
ZAPISY GRUP SZKOLNYCH NA ZAJĘCIA WARSZTATOWE TRWAJĄ. SZCZEGÓŁY W ZAKŁADCE: ZAJĘCIA/ZAJĘCIA DLA GRUP SZKOLNYCH.
Zapraszamy do oglądania filmów poświęconych 70 leciu MDK "Muranów" i MDK "Łazienkowska" (zakładka: MDK/HISTORIA).
Informacje dot. Scentralizowanego Funduszu Socjalnego w roku 2022 zamieszczone są w zakładce: MDK/DOKUMENTY
XV. LECIE ŚFMT - ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA FILMU OKOLICZNOŚCIOWEGO
Deklaracja dostępności MDK Muranów w Warszawie zamieszczona jest w zakładkach: AKTUALNOŚCI/DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI, MDK/DOKUMENTY oraz na stronie BIP.
ADRES NA STRONĘ LOGOWANIA DLA KANDYDATÓW NA ZAJĘCIA W ROKU SZKOLNYM 2022/23: https://warszawa-pozaszkolne.pzo.edu.pl/
Zapraszamy do polubienia i odwiedzania naszej strony na facebooku: MDK "Muranów"
TELEFON ZAUFANIA RZECZNIKA PRAW DZIECKA: 800 121 212.
BEZPIECZEŃSTWO NA TERENIE PLACÓWKI - WAŻNE INFORMACJE DLA UCZESTNIKÓW ZAJĘĆ I ICH OPIEKUNÓW W ZAKŁADCE "MDK/WSPÓŁPRACA"
INSPEKTOR OCHRONY DANYCH W MDK "MURANÓW" - kontakt: iod@mos3.pl
STATUT MDK "MURANÓW" (zakładka MDK/Dokumenty).
Współpracujemy z PORADNIĄ PSYCHOLOGICZNO - PEDAGOGICZNĄ NR 12 przy ul. Dzielnej 1A (szczegóły w zakładce MDK/WSPÓŁPRACA)

  

  

  

  

  

A- A A+

plastyka

rysunek nastolatki

rysunek młodzież

ceramika

muzyka

taniec

teatr

angielski

humanistyczne

komputery

szkolne

śfmt

rekrutacja

konkursy

galerie

Zajęcia "Andrzejki czy Katarzynki?" odbyły się 24 listopada 2022 r.
Dawny polski zwyczaj nakazuje, aby w wigilię dnia św. Katarzyny, czy św. Andrzeja wróżyć i bawić się, Dziewczęta wróżyły 29 listopada, chłopcy 24 listopada. I u nas tradycji stało się zadość. Było lanie wosku przez klucz i rzucanie cienia, ustawianie butów do progu i nie tylko... Przy użyciu prezentacji multimedialnej omówione zostały obyczaje i dawne realia. Dodatkową atrakcją było wykonanie mydełek w kształcie serc.

 

Laureaci konkursu literackiego i recytatorskiego ŚFMT 2022/2023 zaproszeni do udziału w spektaklu poetyckim pt. "Kobieta" prezentowanym podczas uroczystości wręczenia nagród w dniu 09.12.2022r. w Kinie Muranów.

  

Jak co roku w listopadzie, w sali widowiskowej MDK „Muranów” z okazji 104 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości odbyło się siódme spotkanie z cyklu „Rodzinnie i Patriotycznie” w ramach projektu edukacyjnego „Mieszkam w Polsce” poprowadzone przez Pana Leszka Fąfarę – nauczyciela muzyki, który był również koordynatorem imprezy. Oprócz wysłuchania piosenki pt. „Piosenka o rodzinie”, zaśpiewanej przez Muranowski Zespół Wokalny, uczestnicy zajęć popołudniowych mogli wziąć udział w Quizie o rodzinie, zatańczyć Belgijkę, a także zobaczyć prace plastyczne nagrodzone i wyróżnione podczas konkursu „Najlepsza drużyna to moja rodzina”. Laureaci konkursu otrzymali dyplomy i nagrody. W Galerii „4 okna” dzieci, które brały udział w spotkaniu, obejrzały wystawę prac plastycznych wykonanych na ten konkurs i wzięły udział w poczęstunku.

Gratulujemy Milenie Shamrai - uczestniczce zajęć tanecznych Pani Klary Dłużniewskiej-Białczyk w MDK "Muranów" - zdobycia podium w konkursie Warsaw Dance Champs pod Honorowym Patronatem Prezydenta m.st. Warszawy.

Od 2016 r., dzięki inicjatywie p. Danuty Koronowskiej - nauczyciela języka angielskiego w naszym MDK-u  i wolontariuszki działającej na rzecz schroniska dla zwierząt "NA PALUCHU" - bierzemy udział w organizowaniu pomocy dla bezdomnych zwierząt, które znalazły swój azyl w schronisku. Dziękujęmy wszystkim uczestnikom zajęć, rodzicom, opiekunom za dotychczasowe wsparcie akcji. Dziękujemy Pani Danusi i działamy dalej.

 

 
Dziękujemy uczestniczkom za wspaniałe, twórcze działanie oraz Pani Dorocie Szczockiej za autorskie prowadzenie tych interesujących zajęć i zapraszamy w grudniu na kolejną ich edycję 
w MDK "Muranów".

 

Zaczynamy kolejny rok szkolny!

Zapraszamy chętnych do twórczego działania, nauki i zabawy oraz nawiązywania nowych przyjaźni.

Do zobaczenia na zajęciach :)

 

„MDK-owianie 2022” – portrety uczestników zajęć wykonane podczas imprezy jubileuszowej z okazji 70-lecia MDK-u 
(fot. Joanna Oleś)

 

Serdecznie zapraszamy grupy szkolne na zajęcia warsztatowe.  

Zapisy na wybrane przez nauczycieli zajęcia przyjmujemy drogą telefoniczną. 

Numery telefonów do sekretariatu: 22 635 82 85, 723 244 930.  

Szczegóły spotkań: MDK Muranów - zajęcia dla grup szkolnych (mdk-muranow.waw.pl) 

 

Zapraszamy do zobaczenia relacji fotograficznej z akcji "Lato w mieście 2022"  w MDK "Muranów". Jak co roku dzieci i młodzież mogły spędzić ciekawie i pożytecznie wakacyjny czas od rana do wieczora uczestnicząc w różnych (tanecznych, muzycznych, teatralnych,  filmowych, plastycznych, literackich, komputerowych i innych) zajęciach przygotowanych i prowadzonych przez nauczycieli z tej placówki. 

Szanowni Państwo,

ze smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Pana Eugeniusz Godlewskiego (1923-2022) - wieloletniego dyrektora Młodzieżowego Domu Kultury "Muranów" im. C. K. Norwida. Pogrzeb odbędzie 11 lipca 2022 r. (poniedziałek) w Domu Pogrzebowym (sala A) na Cmentarzu Północnym (Wólka Węglowa), o godz. 13:00. 

 

Szanowni Państwo,

przekazujemy w załączeniu skan pisma Biura Ochrony Powietrza i Polityki Klimatycznej Urzędu m.st. Warszawy z 30 czerwca 2022 r. w spr. rozpowszechnienia informacji o nowelizacji uchwały antysmogowej, adresowanej do mieszkańców i podmiotów objętych przepisami uchwały.