Zajęcia taneczne z Panią Klarą Dłużniewską - Białczyk w dniach: 27.11 - 01.12. 2020 r. są odwołane.
Warsztaty dla Rodziców - Jak pomóc dziecku w korzystaniu z Office 365 oraz Microsoft Teams w trakcie zdalnego nauczania - czyt. w aktualnościach.
Wyniki konkursów: recytatorskiego, literackiego i plastycznego, organizowanych w ramach ŚFMT 2020/2021 zamieszczone są w zakładce: ŚFMT
Informujemy, że MDK nie przeszedł na zdalny tryb nauczania i zajęcia w placówce odbywają się w trybie stacjonarnym.
Od 20 października wystartowały nowe zajęcia humanistyczno-polonistyczne. Szczegóły w zakładce: ZAJĘCIA/ZAJĘCIA POPOŁUDNIOWE/ZAJĘCIA HUMANISTYCZNE.
Deklaracja dostępności serwisu MDK Muranów w Warszawie zamieszczona jest w zakładkach: MDK/DOKUMENTY i WSPÓŁPRACA oraz na stronie BIP.
Prowadzimy zapisy telefoniczne na zajęcia warsztatowe dla grup szkolnych w roku 2020/21.
REGULAMIN KONKURSU TEATRALNEGO XV EDYCJI ŚFMT 2020/2021 ZAMIESZCZONY JEST W ZAKŁADCE: ŚFMT
WAŻNA INFORMACJA DLA ZAINTERESOWANYCH PRACOWNIKÓW I EMERYTÓW DOT. WYPŁAT Z FUNDUSZU SOCJALNEGO (ZAKŁADKA: MDK/DOKUMENTY)

Prezentujemy wiersze laureatów XV edycji Konkursu Literackiego zorganizowanego w ramach Śródmiejskiego Festiwalu Młodych Talentów 2020/2021 "Uwierz w siebie i pokaż, co potrafisz".
Zachęcamy do wydrukowania tomiku poezji zadając podczas drukowania tryb: broszura. Można również skorzystać z pliku, który stanowi materiał do wystawy.
Attachments:
Download this file (wiersze - wystawa.pdf)wiersze - wystawa.pdf[ ]2309 kB
Download this file (Wiersze- broszura.pdf)Wiersze- broszura.pdf[ ]2312 kB

Zapraszamy Rodziców i Opiekunów dzieci do udziału w warsztatach zorganizowanych przez Miasto st. Warszawa. Opis warsztatów i link poniżej.

14 listopada odbył się  Turniej Tańca o Puchar Mokotowa. Turniej był bez udziału publiczności z zachowaniem obowiązujących przepisów sanitarnych.
Nasza tancerka Miliena Shamrai  z grupy Relaks-Tan MDK Muranów zajęła w kategorii modern solo 9-12 lat drugie miejsce zdobywając puchar!
W turnieju wzięło udział ponad 500 tancerzy z Warszawy i województwa. Brawo Milenko! Gratulacje!

Szanowni Rodzice i Uczestnicy Zajęć,

informujemy, że w związku z nowymi obostrzeniami ogłoszonymi przez Rząd RP dnia 4 listopada 2020 r., placówki edukacji pozaszkolnej - w tym Młodzieżowe Domy Kultury - nie zostały objęte trybem zdalnego nauczania. Zapraszamy uczestników zajęć popołudniowych na zajęcia w dotychczasowym trybie stacjonarnym i reżimie sanitarnym. O wszystkich zmianach dotyczących funkcjonowania placówki będziemy Państwa informować na bieżąco.

Zachęcamy do obejrzenia impresji filmowej poświęconej pamięci Bohaterów Muranowa:

Autor i realizator impresji: Marcin Kiełbus

Bierzemy udział w tegorocznej edycji akcji pt. "Szkoła pamięta".

Przedstawiamy plansze z informacjami o ośmiu Wielkich Osobowościach z różnych epok. Osoby te  na różnych etapach swojego życia zawiązane były z warszawskim Muranowem.

17 października odbył się w reżimie sanitarnym i bez udziału publiczności Turniej Tańca Sportowego w którym wzięło udział ponad 500 tancerzy z Warszawy i województwa. MDK Muranów reprezentowały nasze 3 tancerki z zespołu Relaks-Tan: Maja Chrząszcz, Julia Jedlak i Milena Shimrai. Zgłosiły się do kategorii tanecznej PAI Performing Art Improvisation prezentacje solo. Cała trójka wywalczyła miejsca w finale zdobywając w swoich kategoriach wiekowych dyplomy a Julia medal za trzecie miejsce. Był to ich debiut w tego rodzaju konkursie. Brawo dziewczyny i Pani Klaro!

Zapraszamy młodzież w wieku 12-16 lat na cykl warsztatów.

Każde spotkanie poświęcone będzie innej technice rysunkowej lub malarskiej.

Podczas zajęć zgłębimy tajniki najważniejszych technik, poznamy ich różne warianty, możliwości oraz sposoby zastosowania na drodze od szkicu do obrazu.

Na spotkaniach obejrzymy przykłady wykorzystania omawianych technik, dzieła znanych artystów.

Porozmawiamy o tym, jak i z czego wykonywane są materiały malarskie.

Dobierzemy właściwe podobrazia oraz narzędzia do zastosowania przy konkretnych technikach.

Wykonamy szkice i rysunki węglem, ołówkami, tuszem.

Będziemy malować pastelami, akwarelami, temperami oraz techniką olejną.

Spotkania odbywać się będą raz w miesiącu, w wybrane poniedziałki, w godzinach 17.00 - 18.30.

Planowane terminy: 26 października, 23 listopada, 14 grudnia, 4 stycznia, 8 lutego, 8 marca, 12 kwietnia, 10 maja, 14 czerwca.

Miejsce spotkań: sala malarska IV piętro.

Zajęcia prowadzi Pani Olga Lubacz.

Na warsztaty obowiązują zapisy.

Ilość miejsc jest ograniczona.

O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.

lub 604 596 708

Attachments:
Download this file (plakat.pdf)plakat.pdf[ ]9737 kB

Szanowni Państwo,

w tym roku odbywa się I edycja Nagrody Prezydenta m.st. Warszawy dla osób młodych działających na rzecz społeczeństwa obywatelskiego im. Tadeusza Mazowieckiego. W załączonych plikach znajdują się szczegółowe informacje dotyczące Nagrody.