WAŻNE!!!
Zapraszamy do oglądania filmów poświęconych 70 leciu MDK "Muranów" i MDK "Łazienkowska" (zakładka: MDK/HISTORIA).
Informacje dot. Scentralizowanego Funduszu Socjalnego w roku 2022 zamieszczone są w zakładce: MDK/DOKUMENTY
XV. LECIE ŚFMT - ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA FILMU OKOLICZNOŚCIOWEGO
Deklaracja dostępności MDK Muranów w Warszawie zamieszczona jest w zakładkach: AKTUALNOŚCI/DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI, MDK/DOKUMENTY oraz na stronie BIP.
ADRES NA STRONĘ LOGOWANIA DLA KANDYDATÓW NA ZAJĘCIA W ROKU SZKOLNYM 2022/23: https://warszawa-pozaszkolne.pzo.edu.pl/
Zapraszamy do polubienia i odwiedzania naszej strony na facebooku: MDK "Muranów"
TELEFON ZAUFANIA RZECZNIKA PRAW DZIECKA: 800 121 212.
BEZPIECZEŃSTWO NA TERENIE PLACÓWKI - WAŻNE INFORMACJE DLA UCZESTNIKÓW ZAJĘĆ I ICH OPIEKUNÓW W ZAKŁADCE "MDK/WSPÓŁPRACA"
INSPEKTOR OCHRONY DANYCH W MDK "MURANÓW" - kontakt: iod@mos3.pl
STATUT MDK "MURANÓW" (zakładka MDK/Dokumenty).
Współpracujemy z PORADNIĄ PSYCHOLOGICZNO - PEDAGOGICZNĄ NR 12 przy ul. Dzielnej 1A (szczegóły w zakładce MDK/WSPÓŁPRACA)

  

  

  

  

  

A- A A+

plastyka

rysunek nastolatki

rysunek młodzież

ceramika

muzyka

taniec

teatr

angielski

humanistyczne

komputery

szkolne

śfmt

rekrutacja

konkursy

galerie

Zapraszamy do zobaczenia relacji fotograficznej z akcji "Lato w mieście 2022"  w MDK "Muranów". Jak co roku dzieci i młodzież mogły spędzić ciekawie i pożytecznie wakacyjny czas od rana do wieczora uczestnicząc w różnych (tanecznych, muzycznych, teatralnych,  filmowych, plastycznych, literackich, komputerowych i innych) zajęciach przygotowanych i prowadzonych przez nauczycieli z tej placówki. 

Szanowni Państwo,

ze smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Pana Eugeniusz Godlewskiego (1923-2022) - wieloletniego dyrektora Młodzieżowego Domu Kultury "Muranów" im. C. K. Norwida. Pogrzeb odbędzie 11 lipca 2022 r. (poniedziałek) w Domu Pogrzebowym (sala A) na Cmentarzu Północnym (Wólka Węglowa), o godz. 13:00. 

 

Szanowni Państwo,

przekazujemy w załączeniu skan pisma Biura Ochrony Powietrza i Polityki Klimatycznej Urzędu m.st. Warszawy z 30 czerwca 2022 r. w spr. rozpowszechnienia informacji o nowelizacji uchwały antysmogowej, adresowanej do mieszkańców i podmiotów objętych przepisami uchwały.

Grupa uczestników zajęć komputerowych z Panią Marta Rutkowską nauczycielką zdobyli po raz drugi I miejsce w konkursie na najciekawszą mapę edukacyjną WawaCraft tym razem w  kategorii  FuturoCraft. W zeszłym roku była to kategoria EcoWawa. Więcej informacji na stronie:

Nauczyciele i uczniowie grają w Minecraft - Miasto Warszawa (um.warszawa.pl)

Podczas imprezy jubileuszowej z okazji 70-lecia MDK „Muranów” atrakcji było co niemiara: zajęcia plastyczne ze wspólnym portretowym kolażem, komiksowe zdania i zadania, malowanie buziek, studio fotograficzne z wieloma akcesoriami, koło fortuny, jubileuszowy łamaniec językowy, kroniki i okazjonalne wpisy, specjalnie stworzona na tę okazję MDK-owa piosenka – wspólnie zaśpiewana i odtańczona, projekcja jubileuszowego filmu, premiera MDK-owego coveru i teledysku do piosenki „Kapelusze mają dusze”, trzy wystawy, coś zdrowego, coś smacznego i coś pamiątkowego, wspólne zdjęcie i życzenia… Cieszymy się, że byliście i jesteście z Nami, że świętowaliśmy w tak licznym i sympatycznym gronie. Dziękujemy za wspaniałe życzenia – te wypowiedziane, napisane i narysowane J Do zobaczenia w MDK-u! 

Szanowni Państwo,

prosimy o zapoznanie się z nowymi "Wytycznymi zachowania bezpieczeństwa zdrowotnego MEiN, MZ i GIS" oraz ich stosowanie podczas pobytu w Młodzieżowym Domu Kultury "Muranów". Wytyczne obowiązują od kwietnia 2022 r.

Szanowni Państwo,

Na prośbę Biura Edukacji m. st. Warszawy, przekazujemy Państwu przygotowaną przez BE ulotkę informacyjną, która w obecnej sytuacji ma znaczenie strategiczne. 

 

 

LISTA DOSTĘPU DO UKRAIŃSKICH TREŚCI:

Szanowni Państwo,
poniżej zamieszczamy link z adresami i telefonami warszawskich poradni psychologiczno – pedagogicznych gdzie można uzyskać wsparcie dla dzieci i młodzieży ukraińskiej:

MDK "Muranów" i MDK "Łazienkowska" obchodzą w tym roku 70. urodziny! Z tej okazji powstaje jubileuszowy film w reżyserii Antoniusza Dietziusa. W "produkcji" biorą udział m. in. uczestnicy zajęć teatralnych oraz laureaci konkursów recytatorskich Śródmiejskiego Festiwalu Młodych Talentów. 

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z nagrań (autorka zdjęć -  p. Joanna Oleś).

Regulamin konkursu w załączniku.

 

Attachments:
Download this file (REGULAMIN.pdf)REGULAMIN.pdf[ ]81 kB

Listy laureatów konkursów i szczegółowe informacje w zakładce konkursy:

MDK Muranów - konkursy (mdk-muranow.waw.pl)