Zajęcia taneczne z P. Klarą Dłużniewską - Białczyk są odwołane do dnia 22 marca 2019 roku.
Zajęcia komputerowe z Martą Rutkowską w dniach: 12,14 i 15.03.19 r. są odwołane.
Sekretariat czynny: pon. 9:00-17:00, wt. 8:00-16:00, śr. 9:00-18:00, czw. 8:00-16:00, pt. 8:00-15:00.
18 października ruszył nowy projekt edukacyjny dla dzieci pt. AKADEMIA MŁODEGO ARTYSTY". Szczegóły w zakładce "AKTUALNOŚCI"

• cid_7791
  • cid_9371
  • cid_9611

Książki prezentowane podczas targów (17-20 maja 2018 r. - PGE Narodowy) były wybrane spośród książek-laureatów dwudziestu pięciu edycji konkursu pt. "Wydajemy własną książkę", który MDK "Muranów" współorganizuje wraz z Wolskim Centrum Kultury oraz Pedagogiczną Biblioteką Wojewódzką im. KEN w Warszawie. Stoisko wśród gości targów wzbudzało spore zainteresowanie i entuzjazm... i to nie tylko wśród dzieci...
W targach wzięło udział 802 wystawców z 32 krajów, m.in.z: Afganistanu, Argentyny, Austrii, Bangladeszu, Belgii, Białorusi, Brazylii, Bułgarii, Chile, Chin oraz Tajwanu, Chorwacji, Czech, Francji, Gruzji, Hiszpanii, Holandii, Indii, Irlandii, Korei Południowej, Kostaryki, Litwy, Niemiec, Peru, Polski, Rosji, Rumunii, Stanów Zjednoczonych, Szwajcarii, Ukrainy, Węgier, Wielkiej Brytanii i Włoch.
Partnerem specjalnym 9. WTK była Francja. Coroczną obecność francuskich książek i ich wydawców uzupełniła bogata oferta obejmująca spotkania autorskie, wystawę fotografii, pokazy filmu oraz niezwykle bogaty program branżowy skupiony na komiksie.
Według organizatorów z oferty edukacyjnej 9. WTK skorzystało bezpłatnie blisko 300 przedszkoli i szkół. Oznacza to, że w ciągu dwóch dni (czwartek i piątek) targi odwiedziło w grupach zorganizowanych prawie 9 000 przedszkolaków, uczniów szkół podstawowych                        i gimnazjalistów wraz z opiekunami.
Zapraszamy serdecznie do naszej Galerii 4 OKNA, w której od początku lipca przez cały wakacje prezentowana będzie wystawa książek zgłoszonych na XXV jubileuszową edycję naszego konkursu.