Dnia 17 grudnia 2018 r. (poniedziałek) zajęcia z j. angielskiego są odwołane z powodu choroby nauczyciela.
W DNIU IMPREZY ŚWIĄTECZNEJ - 18.12.2018 r. - ZAJĘCIA POPOŁUDNIOWE DLA DZIECI SĄ ODWOŁANE.
ZAPRASZAMY DZIECI I MŁODZIEŻ NA "ŚWIĄTECZNY WIECZÓR PEŁEN NIESPODZIANEK" - 18.12.2018 r., godz. 16.30.
Wyniki konkursów: plastycznego, literackiego i recytatorskiego XIII edycji ŚFMT zamieszczone są na naszej stronie w zakładce ŚFMT.
18 października ruszył nowy projekt edukacyjny dla dzieci pt. AKADEMIA MŁODEGO ARTYSTY". Szczegóły w zakładce "AKTUALNOŚCI"
SEKRETARIAT czynny: pn. 9-17; wt. 8-16; śr. 9-18; czw. 8-16, pt. 8-15

Kultywując dobrą tradycję w pierwszą sobotę września zaprosiliśmy do naszej placówki nauczycieli śródmiejskich szkół i przedszkoli na Giełdę Ofert Programowych. Podczas spotkania nasi goście mieli okazję poznać szeroki wachlarz zajęć , zapisać klasę na wybrane warsztaty oraz osobiście porozmawiać z nauczycielem prowadzącym. Serdecznie zapraszamy do współpracy wszystkich nauczycieli zainteresowanych udziałem w warsztatach organizowanych w ramach „Spotkań z kulturą”.
Wykaz wolnych terminów jest dostępny w sekretariacie MDK ,,Muranów”.
(tel./faks 22 635 82 85)