FINAŁ KONKURSU PLASTYCZNEGO "JESTEŚMY CZĄSTKĄ PRZYRODY" - 31 MAJA 2019 (PIĄTEK), GODZ. 11.00 W MDK "MURANÓW"
REKRUTACJA NA ZAJĘCIA W ROKU SZKOLNYM 2019/2020 - II ETAP: 16 MAJA - 3 CZERWCA 2019 r.
Sekretariat czynny: pon. 9:00-17:00, wt. 8:00-16:00, śr. 9:00-18:00, czw. 8:00-16:00, pt. 8:00-15:00.
6 czerwca 2019 r. (czwartek) odbędzie się V spotkanie w ramach projektu edukacyjnego dla dzieci pt. AKADEMIA MŁODEGO ARTYSTY". Szczegóły w zakładce "H

Kultywując dobrą tradycję w pierwszą sobotę września zaprosiliśmy do naszej placówki nauczycieli śródmiejskich szkół i przedszkoli na Giełdę Ofert Programowych. Podczas spotkania nasi goście mieli okazję poznać szeroki wachlarz zajęć , zapisać klasę na wybrane warsztaty oraz osobiście porozmawiać z nauczycielem prowadzącym. Serdecznie zapraszamy do współpracy wszystkich nauczycieli zainteresowanych udziałem w warsztatach organizowanych w ramach „Spotkań z kulturą”.
Wykaz wolnych terminów jest dostępny w sekretariacie MDK ,,Muranów”.
(tel./faks 22 635 82 85)