Dnia 17 grudnia 2018 r. (poniedziałek) zajęcia z j. angielskiego są odwołane z powodu choroby nauczyciela.
W DNIU IMPREZY ŚWIĄTECZNEJ - 18.12.2018 r. - ZAJĘCIA POPOŁUDNIOWE DLA DZIECI SĄ ODWOŁANE.
ZAPRASZAMY DZIECI I MŁODZIEŻ NA "ŚWIĄTECZNY WIECZÓR PEŁEN NIESPODZIANEK" - 18.12.2018 r., godz. 16.30.
Wyniki konkursów: plastycznego, literackiego i recytatorskiego XIII edycji ŚFMT zamieszczone są na naszej stronie w zakładce ŚFMT.
18 października ruszył nowy projekt edukacyjny dla dzieci pt. AKADEMIA MŁODEGO ARTYSTY". Szczegóły w zakładce "AKTUALNOŚCI"
SEKRETARIAT czynny: pn. 9-17; wt. 8-16; śr. 9-18; czw. 8-16, pt. 8-15

Decyzją Rady m.st. warszawy w ramach warszawskich obchodów 100. Rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, do 30 listopada 2018 roku, każdy posiadacz karty warszawiaka może zwiedzać stołeczne muzea płacąc za wejście tylko złotówkę. W projekcie uczestniczy 12 miejskich instytucji kultury. Szczegóły projektu znajdują się na stronie Miasta Stołecznego Warszawy. Link do strony w załączeniu.