Dnia 2 listopada 2018 r. (piątek) placówka będzie nieczynna.
18 października rusza nowy projekt edukacyjny dla dzieci pt. AKADEMIA MŁODEGO ARTYSTY". Szczegóły w zakładce "AKTUALNOŚCI"
GODZINY PRACY SEKRETARIATU: pn. 9-17; wt. 8-16; śr. 9-18; czw. 8-16, pt.

Decyzją Rady m.st. warszawy w ramach warszawskich obchodów 100. Rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, do 30 listopada 2018 roku, każdy posiadacz karty warszawiaka może zwiedzać stołeczne muzea płacąc za wejście tylko złotówkę. W projekcie uczestniczy 12 miejskich instytucji kultury. Szczegóły projektu znajdują się na stronie Miasta Stołecznego Warszawy. Link do strony w załączeniu.