Wyniki konkursu recytatorskiego XIII edycji ŚFMT zamieszczone są na naszej stronie w zakładce ŚFMT i na stronie Śródmiejskiej Edukacji.
"RODZINNIE I PATRIOTYCZNIE" - wspólne świętowanie 100-lecia niepodległości :14 listopada (środa) - 16.30
18 października ruszył nowy projekt edukacyjny dla dzieci pt. AKADEMIA MŁODEGO ARTYSTY". Szczegóły w zakładce "AKTUALNOŚCI"
GODZINY PRACY SEKRETARIATU: pn. 9-17; wt. 8-16; śr. 9-18; czw. 8-16, pt.

18 października 2018 r. w Młodzieżowym Domu Kultury „Muranów” odbył się finał „Wielkiej Śródmiejskiej Zbiórki Przytulmisiów”. Organizatorem akcji są: Zarząd i Rada Dzielnicy Śródmieście m. st. Warszawy wraz z Wojewódzką Stacją Pogotowia Ratunkowego i Transportu Sanitarnego MEDITRANS w Warszawie. Przypadł nam zaszczyt goszczenia przedstawicieli uczestników tej szlachetnej akcji, w której udział wzięły śródmiejskie szkoły, przedszkola, Młodzieżowe Domy Kultury, Międzyszkolny Ośrodek Sportu oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji Dzielnicy Śródmieście. Zebrane w tych placówkach misie trafią do poszkodowanych dzieci przewożonych karetkami pogotowia ratunkowego. Dyplomy dla placówek, które zebrały rekordową liczbę „przytulmisiów” wręczył Pan Krzysztof Czubaszek (burmistrz Dzielnicy Śródmieście m.st. Warszawy) oraz Panie: Katarzyna Joanna Wiśniewska (Radna Dzielnicy Śródmieście) i Sylwia Anna Mróz (Radna Dzielnicy Ochota, koordynator akcji na terenie Warszawy). Podczas uroczystości mogliśmy dowiedzieć się czegoś więcej o bardzo znanych misiach, o których opowiedziały dziewczynki z grupy teatralnej, obejrzeć wspaniałe występy grupy tańca nowoczesnego „Relaks-Tan Mini”, zaśpiewać „misiową” piosenkę i obejrzeć zabawny film, z misiem w roli głównej. Zapraszamy do obejrzenia fotoreportażu z tej uroczystości.