Zajęcia taneczne z p. Klarą Dłużniewską-Białczyk są odwołane w dniach: 13 stycznia - 11 lutego 2022 r.
Informacje dot. Scentralizowanego Funduszu Socjalnego zamieszczone są w zakładce: MDK/DOKUMENTY
ROK 2021 OGŁOSZONY ROKIEM CYPRIANA KAMILA NORWIDA
Regulamin konkursu teatralnego ŚFMT 2021/2022 - znajdziecie w zakładkach: ŚFMT i konkursy.
Deklaracja dostępności MDK Muranów w Warszawie zamieszczona jest w zakładkach: AKTUALNOŚCI/DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI, MDK/DOKUMENTY oraz na stronie BIP.
AKTUALNA PROCEDURA WEWNĘTRZNA ORGANIZACJI PRACY W MDK W ZWIĄZKU Z ZAPOBIEGANIEM ZAKAŻENIOM KORONAWIRUSEM (w zakł.:RADA RODZICÓW i MDK/DOKUMENTY).
Prowadzimy zapisy telefoniczne na zajęcia warsztatowe dla grup szkolnych w roku 2021/22.
ADRES NA STRONĘ LOGOWANIA DLA KANDYDATÓW NA ZAJĘCIA W ROKU SZKOLNYM 2021/22: https://warszawa-pozaszkolne.pzo.edu.pl/
TELEFON ZAUFANIA RZECZNIKA PRAW DZIECKA: 800 121 212.

Serdecznie zapraszamy uczestników zajęć popołudniowych na uroczysty finał projektu pt. "Rodzinnie i patriotycznie", który odbędzie się 10 listopada 2021 r. (środa) w godz. 16.15-18.30 w sali widowiskowej na II piętrze. W programie uroczystości m. in.: wręczenie nagród laureatomkonkursu plastcznego pt. "Miejsce w Warszawie, które mnie zachwyciło", prezentacja filmu o Cyprianie Kamilu Norwidzie i wiele innych wydarzeń. Szczegóły dotyczące przebiegu uroczystości znajdziecie na załączonym plakacie. Serdecznie zapraszamy.

Uroczystość odbędzie się z zachowaniem zasad bezpieczeństwa sanitarnego. Prosimy o przyjście w maseczkach i dezynfekcję rąk przed wejściem na salę. Dzieci z objawami infekcji  przeziębieniowych i grypopodobnych prosimy o pozostanie w domu.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami zajęć, które przygotowaliśmy dla wszystkich chętnych dzieci i młodzieży w ramach akcji "LATO W MIEŚCIE 2021" w dniach: 28 czerwca - 9 lipca 2021 r. Szczegóły dotyczące akcji zamieszczone są w zakładce: ZAJĘCIA/INNE/LATO W MIEŚCIE.

Zapraszamy na etiudę teatru ruchu i plastyki pod tytułem "Impresje zimowe". Ponieważ spektakl był nagrywany w małych grupach pojawi się na stronie MDK-u
w czterech odsłonach - zimowym cyklu. Dziś "Teatr Nastolatków". Zapraszamy do obejrzenia całego cyklu, gdyż każda z etiud jest inna od pozostałych.

Reżyseria: Joanna Oleś Montaż: Paweł Batura

Już niebawem Dni Babci i Dziadka. Z tej okazji, w ramach projektu "Razem z Babcią, razem z Dziadkiem", odbyło się 14 stycznia 2021 r. spotkanie wnuczek, które przygotowały prezenciki dla Kochanych Dziadków pod kierunkiem Pani Doroty Szczockiej.

Zapraszamy do wirtualnego odwiedzenia galerii "4 okna" w MDK "Muranów" i obejrzenia wystawy prac laureatów konkursu plastycznego pt. „Więcej niż rzeczywistość - surrealizm" organizowanego w ramach XV edycji Śródmiejskiego Festiwalu Młodych Talentów 2020/2021.

Zapraszamy do obejrzenia wideo-prezentacji pt. "Surrealizm" przygotowanej z okazji finału XV edycji konkursu plastycznego w ramach Śródmiejskiego Festiwalu Młodych Talentów.

Zapraszamy na wirtualną wystawę prac laureatów konkursu plastycznego "Więcej niż rzeczywistość - Surrealizm" w ramach XV edycji Śródmiejskiego Festiwalu Młodych Talentów.