ZAPRASZAMY NAUCZYCIELI DO UDZIAŁU W GIEŁDZIE OFERT NASZYCH WARSZTATÓW DLA SZKÓŁ - 11 WRZEŚNIA 2021 (SOBOTA), W GODZ.: 11-13.
GODZINY PRACY SEKRETARIATU W CZASIE WAKACJI: PONIEDZIAŁEK-PIĄTEK, W GODZ.: 8.00-16.00.
ZAJĘCIA PLASTYCZNE W RAMACH AKCJI "LATO W MIEŚCIE" Z P. ELŻBIETĄ KOSSAKOWSKĄ SĄ ODWOŁANE.
OD DNIA 21 CZERWCA (PONIEDZIAŁEK) ZAPRASZAMY LAUREATÓW KONKURSU "WYDAJEMY WŁASNĄ KSIĄŻKĘ" PO ODBIÓR NAGRÓD I DYPLOMÓW.
Informacje dot. Scentralizowanego Funduszu Socjalnego zamieszczone są w zakładce: MDK/DOKUMENTY
ROK 2021 OGŁOSZONY ROKIEM CYPRIANA KAMILA NORWIDA
Wyniki konkursów: recytatorskiego, literackiego, plastycznego i teatralnego - organizowanych w ramach ŚFMT 2020/2021 - zamieszczone są w zakładce: ŚFM
Deklaracja dostępności serwisu MDK Muranów w Warszawie zamieszczona jest w zakładkach: AKTUALNOŚCI, MDK/DOKUMENTY i WSPÓŁPRACA oraz na stronie BIP.
Od dnia 25 sierpnia 2021 r. będziemy prowadzić zapisy telefoniczne na zajęcia warsztatowe dla grup szkolnych w roku 2021/22.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami zajęć, które przygotowaliśmy dla wszystkich chętnych dzieci i młodzieży w ramach akcji "LATO W MIEŚCIE 2021" w dniach: 28 czerwca - 9 lipca 2021 r. Szczegóły dotyczące akcji zamieszczone są w zakładce: ZAJĘCIA/INNE/LATO W MIEŚCIE.

Zapraszamy na etiudę teatru ruchu i plastyki pod tytułem "Impresje zimowe". Ponieważ spektakl był nagrywany w małych grupach pojawi się na stronie MDK-u
w czterech odsłonach - zimowym cyklu. Dziś "Teatr Nastolatków". Zapraszamy do obejrzenia całego cyklu, gdyż każda z etiud jest inna od pozostałych.

Reżyseria: Joanna Oleś Montaż: Paweł Batura

Już niebawem Dni Babci i Dziadka. Z tej okazji, w ramach projektu "Razem z Babcią, razem z Dziadkiem", odbyło się 14 stycznia 2021 r. spotkanie wnuczek, które przygotowały prezenciki dla Kochanych Dziadków pod kierunkiem Pani Doroty Szczockiej.

Do życzeń z okazji tegorocznych Świąt Bożego Narodzenia i nadchodzącego nowego roku dołączają się pracownicy MDK.

Zapraszamy do wirtualnego odwiedzenia galerii "4 okna" w MDK "Muranów" i obejrzenia wystawy prac laureatów konkursu plastycznego pt. „Więcej niż rzeczywistość - surrealizm" organizowanego w ramach XV edycji Śródmiejskiego Festiwalu Młodych Talentów 2020/2021.