W dniach: 5-8 listopada 2018 r. odbędą się przesłuchania uczestników konkursu recytatorskiego XIII edycji ŚFMT.
Dnia 2 listopada 2018 r. (piątek) placówka będzie nieczynna.
18 października ruszył nowy projekt edukacyjny dla dzieci pt. AKADEMIA MŁODEGO ARTYSTY". Szczegóły w zakładce "AKTUALNOŚCI"
GODZINY PRACY SEKRETARIATU: pn. 9-17; wt. 8-16; śr. 9-18; czw. 8-16, pt.

W środę 13 grudnia 2017 r., zaprosiliśmy uczestników zajęć popołudniowych na SPOTKANIE ŚWIĄTECZNE Z MIKOŁAJEM. Wspólną zabawę rozpoczęliśmy nauką piosenki pt. „A Mikołaj pędzi, a Mikołaj gna” przy akompaniamencie Pana Leszka Fąfary. Następnie na scenę wkroczyli aktorzy Teatru BLASZANY BĘBENEK.

Zaprezentowali spektakl pt.”ANARUK W GRENLANDII”, który zachęcał do wspólnej zabawy: ruchu, tańca, śpiewu… Po przedstawieniu Pani Klara Dłużniewska wręczyła dyplomy i nagrody laureatom świątecznego konkursu plastycznego pt. „CICHA NOC”.… i wreszcie nadszedł najbardziej oczekiwany moment spotkania – wizyta Św. Mikołaja, który miał prezenty dla wszystkich dzieci. Nie zabrakło także czasu na wspólne zdjęcie
z naszym oczekiwanym Gościem.