Wyniki konkursu recytatorskiego XIII edycji ŚFMT zamieszczone są na naszej stronie w zakładce ŚFMT i na stronie Śródmiejskiej Edukacji.
"RODZINNIE I PATRIOTYCZNIE" - wspólne świętowanie 100-lecia niepodległości :14 listopada (środa) - 16.30
18 października ruszył nowy projekt edukacyjny dla dzieci pt. AKADEMIA MŁODEGO ARTYSTY". Szczegóły w zakładce "AKTUALNOŚCI"
GODZINY PRACY SEKRETARIATU: pn. 9-17; wt. 8-16; śr. 9-18; czw. 8-16, pt.

Dnia 17 grudnia 2017 r. w wieku 77 lat, po długiej i ciężkiej chorobie, zmarła Pani Aniela Irena Moszyńska (1940-2017): artysta malarz, wspaniały pedagog i wieloletni dyrektor Młodzieżowego Domu Kultury „Muranów” im. C. K. Norwida (lata: 1987-2005).

Wcześniej , tj. w latach 1967-1987, również była nauczycielem zajęć z rysunku i malarstwa dla młodzieży w Młodzieżowym Domu Kultury im. W. Broniewskiego przy ul. Łazienkowskiej w Warszawie, pełniąc także funkcję wicedyrektora.

Wykształciła i zaraziła miłością do sztuk plastycznych setki młodych ludzi. Znana była jako osoba kompetentna, rzeczowa i znakomicie znająca realia i potrzeby placówek edukacji pozaszkolnej, ale przede wszystkim, jako człowiek niezwykle życzliwy, uczynny i zawsze gotowy udzielić wsparcia innym będącym w potrzebie.

Pogrzeb odbył się 27 grudnia 2017 r. na Starych Powązkach.

Żegnamy i pamiętamy Pani Aniu

Koleżanki, Koledzy, Rodzice, Dzieci i Młodzież