ZAJĘCIA HUMANISTYCZNE Z PANEM MARCINEM KIEŁBUSEM SĄ ODWOŁANE DO KOŃCA ROKU SZKOLNEGO. ZAPRASZAMY NA ZAJĘCIA W NOWYM ROKU SZKOLNYM OD 1 WRZEŚNIA.
OD DNIA 21 CZERWCA (PONIEDZIAŁEK) ZAPRASZAMY LAUREATÓW KONKURSU "WYDAJEMY WŁASNĄ KSIĄŻKĘ" PO ODBIÓR NAGRÓD I DYPLOMÓW.
Informacje dot. Scentralizowanego Funduszu Socjalnego zamieszczone są w zakładce: MDK/DOKUMENTY
ROK 2021 OGŁOSZONY ROKIEM CYPRIANA KAMILA NORWIDA
Wyniki konkursów: recytatorskiego, literackiego, plastycznego i teatralnego - organizowanych w ramach ŚFMT 2020/2021 - zamieszczone są w zakładce: ŚFM
Deklaracja dostępności serwisu MDK Muranów w Warszawie zamieszczona jest w zakładkach: AKTUALNOŚCI, MDK/DOKUMENTY i WSPÓŁPRACA oraz na stronie BIP.
Prowadzimy zapisy telefoniczne na zajęcia warsztatowe dla grup szkolnych w roku 2020/21.

W piątek, 18 stycznia 2019r. w klimatycznej scenerii ,,GALERII 4 OKNA”  odbyło się uroczyste podsumowanie II edycji konkursu literackiego ,,Słowem malowane, ręcznie kaligrafowane”. Tym razem tematyka nawiązywała do setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Licznie przybyli goście- laureaci konkursu, rodzice, opiekunowie oraz  nauczyciele z dużym zainteresowaniem obejrzeli wystawę nagrodzonych i wyróżnionych prac konkursowych. Uznanie wzbudziła nie tylko treść utworów, ale też przepiękne, kaligraficzne pismo.

Uczestnicy konkursu mieli możliwość podzielenia się refleksjami i wrażeniami, jakie towarzyszyły im podczas  działań twórczych.

Zebrani w skupieniu wysłuchali wierszy czytanych przez samych autorów lub … lektorki- Gabrysię i Alicję. Zwieńczeniem uroczystości było wręczenie dyplomów oraz nagród.

• DSCN2352
  • DSCN2354