PRZED PRZYJŚCIEM NA ZAJĘCIA - OD 25 MAJA - PROSIMY O WCZEŚNIEJSZY KONTAKT TELEFONICZNY Z SEKRETARIATEM W GODZ. 8.00-16.00.
Dnia 25 maja 2020 r. (poniedziałek) wznawiamy nasze zajęcia. Procedury dotyczące udziału w zajęciach znajdują się w zakładkach: AKTUALNOŚCI i RADA ROD
W dniach: 18-22 maja 2020 r. zajęcia w MDK-u są zawieszone. Wznawiamy działalność od 25 maja 2020 r. (poniedziałek).
KONKURS PLASTYCZNY PT. "ZACHWYCENI KRAJOBRAZEM I KULTURĄ UKRAINY" ROZSTRZYGNIĘTY. SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE W ZAKŁADKACH: AKTUALNOŚCI I MDK/KONKURSY
Zapraszamy do udziału w konkursie multimedialnym pt. „Cudze chwalicie, swego nie znacie – Warszawa” - IX edycja. Konkurs realizujemy zdalnie !!!
SEKRETARIAT CZYNNY W GODZ. : 8.00-16.00
WAŻNE!!! II etap rekrutacji: przyjmowanie wniosków od nowych kandydatów na zajęcia w roku szkolnym 2020/2021 trwa w dniach: 15 maja - 2 czerwca. Szcze
PROPOZYCJE ZAJĘĆ W DOMU W ZAKŁADCE: ZAJĘCIA-INNE-PROJEKTY
WAŻNA INFORMACJA DLA ZAINTERESOWANYCH PRACOWNIKÓW I EMERYTÓW DOT. WYPŁAT Z FUNDUSZU SOCJALNEGO (ZAKŁADKA: MDK/DOKUMENTY)
PROPOZYCJE CIEKAWYCH ZAJĘĆ, ZABAW, KONKURSÓW ITP. NA CZAS ZAWIESZENIA ZAJĘĆ ZNAJDZIECIE W ZAKŁADKACH: "ZAJĘCIA/INNE/PROJEKTY" I W "AKTUALNOŚCIACH".
PROSIMY O ZAPOZNANIE SIĘ Z KOMUNIKATEM GŁÓWNEGO INSPEKTORA SANITARNEGO (zakładka AKTUALNOŚCI).
XII edycja konkursu pt. "Młody Ilustrator" rozstrzygnięta. Wyniki publikujemy w AKTUALNOŚCIACH i w zakładce KONKURSY.

„Rządzić i olśniewać”  to wystawa na Zamku Królewskim w Warszawie, którą dzieci z grup zajęć plastycznych (pracownia pod kierunkiem Pani Doroty Szczockiej) obejrzały w Dniu Dziecka. W gablotach błyszczało złoto, srebro i diamenty, ale najważniejsze to kunszt dawnych złotników, którzy stworzyli oglądane przez uczestników wycieczki misterne arcydzieła. Podziwiali bogate brosze, zawieszki, łańcuchy, manele, przedmioty sakralne. Poznawali ich historie dzięki barwnej opowieści kustosza zamku. Pamiątką spotkania stały się wykonane przez dzieci ozdoby.