REKRUTACJA NA ZAJĘCIA W ROKU SZKOLNYM 2019/2020 - II ETAP: 16 MAJA - 3 CZERWCA 2019 r.
W okresie wakacyjnym sekretariat czynny od poniedziałku do piątku w godzinach: 8:00-16:00.

„Rządzić i olśniewać”  to wystawa na Zamku Królewskim w Warszawie, którą dzieci z grup zajęć plastycznych (pracownia pod kierunkiem Pani Doroty Szczockiej) obejrzały w Dniu Dziecka. W gablotach błyszczało złoto, srebro i diamenty, ale najważniejsze to kunszt dawnych złotników, którzy stworzyli oglądane przez uczestników wycieczki misterne arcydzieła. Podziwiali bogate brosze, zawieszki, łańcuchy, manele, przedmioty sakralne. Poznawali ich historie dzięki barwnej opowieści kustosza zamku. Pamiątką spotkania stały się wykonane przez dzieci ozdoby.