ZAJĘCIA HUMANISTYCZNE Z PANEM MARCINEM KIEŁBUSEM SĄ ODWOŁANE DO KOŃCA ROKU SZKOLNEGO. ZAPRASZAMY NA ZAJĘCIA W NOWYM ROKU SZKOLNYM OD 1 WRZEŚNIA.
OD DNIA 21 CZERWCA (PONIEDZIAŁEK) ZAPRASZAMY LAUREATÓW KONKURSU "WYDAJEMY WŁASNĄ KSIĄŻKĘ" PO ODBIÓR NAGRÓD I DYPLOMÓW.
Informacje dot. Scentralizowanego Funduszu Socjalnego zamieszczone są w zakładce: MDK/DOKUMENTY
ROK 2021 OGŁOSZONY ROKIEM CYPRIANA KAMILA NORWIDA
Wyniki konkursów: recytatorskiego, literackiego, plastycznego i teatralnego - organizowanych w ramach ŚFMT 2020/2021 - zamieszczone są w zakładce: ŚFM
Deklaracja dostępności serwisu MDK Muranów w Warszawie zamieszczona jest w zakładkach: AKTUALNOŚCI, MDK/DOKUMENTY i WSPÓŁPRACA oraz na stronie BIP.
Prowadzimy zapisy telefoniczne na zajęcia warsztatowe dla grup szkolnych w roku 2020/21.

Jak co roku w listopadzie, w sali widowiskowej z okazji  rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, odbyło się czwarte spotkanie z cyklu "Rodzinnie i patriotycznie" w ramach projektu edukacji patriotycznej pt. "Mieszkam w Polsce" poprowadzone przez Pana Leszka Fąfarę - nauczyciela muzyki, który również był koordynatorem imprezy. Po wspólnym zaśpiewaniu piosenki pt. "Serce w plecaku" przy akompaniamencie keyboardu, wszyscy zaproszeni goście, mali i duzi, mogli dowiedzieć się czegoś więcej o bohaterach i bitwach II wojny światowej, a także o wyjątkowej postaci kaprala Wojtka - niedźwiedziu, o którym Pani Dorota Szczocka - nauczycielka plastyki przygotowała film i prezentację multimedialną. Pani Klara Dłużniewska - Białczyk - nauczycielka tańca przeprowadziła trzy zabawy taneczne ze zgromadzonymi dziećmi i rodzicami, dziadkami oraz opiekunami. Następnie Pan Leszek zaprosił wszystkich przybyłych na wystawę prac plastycznych do galerii "4 OKNA", gdzie wręczył laureatom konkursu nagrody i dyplomy. Uroczystość zakończyliśmy słodkim poczęstunkiem.
  • P1250071
  • P1250110