Zapisy telefoniczne na bezpłatne zajęcia warsztatowe 2019/2020 dla grup szkolnych trwają. Zapraszamy.

W dniu 29 listopada w siedzibie MDK „Muranów“ odbył się finał konkursu plastycznego w ramach  XIV edycji Śródmiejskiego Festiwalu Młodych Talentów.
Podczas gali, zebrani goście obejrzeli prezentację multimedialną pt. „Polska Szkoła Ilustracji“.
Swoją premierę miał nowy projekt WENY – statuetki wręczanej laureatom wszystkich festiwalowych konkursów.
Burmistrz Dzielnicy Śródmieście Pan Aleksander Ferens wręczył laureatom statuetki oraz dyplomy.
Spotkanie zakończyło się wspólnym zwiedzaniem wystawy pokonkursowej w galerii 4 okna na terenie placówki.