ZAJĘCIA HUMANISTYCZNE Z PANEM MARCINEM KIEŁBUSEM SĄ ODWOŁANE DO KOŃCA ROKU SZKOLNEGO. ZAPRASZAMY NA ZAJĘCIA W NOWYM ROKU SZKOLNYM OD 1 WRZEŚNIA.
OD DNIA 21 CZERWCA (PONIEDZIAŁEK) ZAPRASZAMY LAUREATÓW KONKURSU "WYDAJEMY WŁASNĄ KSIĄŻKĘ" PO ODBIÓR NAGRÓD I DYPLOMÓW.
Informacje dot. Scentralizowanego Funduszu Socjalnego zamieszczone są w zakładce: MDK/DOKUMENTY
ROK 2021 OGŁOSZONY ROKIEM CYPRIANA KAMILA NORWIDA
Wyniki konkursów: recytatorskiego, literackiego, plastycznego i teatralnego - organizowanych w ramach ŚFMT 2020/2021 - zamieszczone są w zakładce: ŚFM
Deklaracja dostępności serwisu MDK Muranów w Warszawie zamieszczona jest w zakładkach: AKTUALNOŚCI, MDK/DOKUMENTY i WSPÓŁPRACA oraz na stronie BIP.
Prowadzimy zapisy telefoniczne na zajęcia warsztatowe dla grup szkolnych w roku 2020/21.

W dniu 29 listopada w siedzibie MDK „Muranów“ odbył się finał konkursu plastycznego w ramach  XIV edycji Śródmiejskiego Festiwalu Młodych Talentów.
Podczas gali, zebrani goście obejrzeli prezentację multimedialną pt. „Polska Szkoła Ilustracji“.
Swoją premierę miał nowy projekt WENY – statuetki wręczanej laureatom wszystkich festiwalowych konkursów.
Burmistrz Dzielnicy Śródmieście Pan Aleksander Ferens wręczył laureatom statuetki oraz dyplomy.
Spotkanie zakończyło się wspólnym zwiedzaniem wystawy pokonkursowej w galerii 4 okna na terenie placówki.