Zmiana terminu ogłoszenia wyników konkursu plastycznego pt. "Zachwyceni krajobrazem i kulturą Ukrainy" do czasu wygaśnięcia pandemii.
Zajęcia w placówce są odwołane do dnia 10 kwietnia 2020 r. (zgodnie z rozporządzeniem MEN)
WAŻNA INFORMACJA DLA ZAINTERESOWANYCH PRACOWNIKÓW I EMERYTÓW DOT. WYPŁAT Z FUNDUSZU SOCJALNEGO (ZAKŁADKA: MDK/DOKUMENTY)
PROPOZYCJE CIEKAWYCH ZAJĘĆ, ZABAW, KONKURSÓW ITP. NA CZAS ZAWIESZENIA ZAJĘĆ ZNAJDZIECIE W ZAKŁADKACH: "ZAJĘCIA/INNE/PROJEKTY" I W "AKTUALNOŚCIACH".
Zgłoszenia na konkurs "Wydajemy własną książkę" przyjmujemy przesyłką pocztową lub dostarczone do placówki od pon. do pt. w godz. 12-15) do 6 kwietnia
Finał XII edycji konkursu pt. "Młody Ilustrator" zaplanowany na 12 marca 2020 r. zostaje odwołany z powodu zagrożenia koronawirusem.
W związku z zagrożeniem koronawirusem przegląd grup teatralnych w dniach: 16-18 marca 2020 r.w ramach ŚFMT zostaje odwołany.
PROSIMY O ZAPOZNANIE SIĘ Z KOMUNIKATEM GŁÓWNEGO INSPEKTORA SANITARNEGO (zakładka AKTUALNOŚCI).
XII edycja konkursu pt. "Młody Ilustrator" rozstrzygnięta. Wyniki publikujemy w AKTUALNOŚCIACH i w zakładce KONKURSY.
Zapisy telefoniczne na bezpłatne zajęcia warsztatowe 2019/2020 dla grup szkolnych trwają. Zapraszamy.

W dniu 29 listopada w siedzibie MDK „Muranów“ odbył się finał konkursu plastycznego w ramach  XIV edycji Śródmiejskiego Festiwalu Młodych Talentów.
Podczas gali, zebrani goście obejrzeli prezentację multimedialną pt. „Polska Szkoła Ilustracji“.
Swoją premierę miał nowy projekt WENY – statuetki wręczanej laureatom wszystkich festiwalowych konkursów.
Burmistrz Dzielnicy Śródmieście Pan Aleksander Ferens wręczył laureatom statuetki oraz dyplomy.
Spotkanie zakończyło się wspólnym zwiedzaniem wystawy pokonkursowej w galerii 4 okna na terenie placówki.