ZAJĘCIA HUMANISTYCZNE Z PANEM MARCINEM KIEŁBUSEM SĄ ODWOŁANE DO KOŃCA ROKU SZKOLNEGO. ZAPRASZAMY NA ZAJĘCIA W NOWYM ROKU SZKOLNYM OD 1 WRZEŚNIA.
OD DNIA 21 CZERWCA (PONIEDZIAŁEK) ZAPRASZAMY LAUREATÓW KONKURSU "WYDAJEMY WŁASNĄ KSIĄŻKĘ" PO ODBIÓR NAGRÓD I DYPLOMÓW.
Informacje dot. Scentralizowanego Funduszu Socjalnego zamieszczone są w zakładce: MDK/DOKUMENTY
ROK 2021 OGŁOSZONY ROKIEM CYPRIANA KAMILA NORWIDA
Wyniki konkursów: recytatorskiego, literackiego, plastycznego i teatralnego - organizowanych w ramach ŚFMT 2020/2021 - zamieszczone są w zakładce: ŚFM
Deklaracja dostępności serwisu MDK Muranów w Warszawie zamieszczona jest w zakładkach: AKTUALNOŚCI, MDK/DOKUMENTY i WSPÓŁPRACA oraz na stronie BIP.
Prowadzimy zapisy telefoniczne na zajęcia warsztatowe dla grup szkolnych w roku 2020/21.

Dnia 13.01.2020 r. odbyło się drugie spotkanie muzyczne pt. "Rozśpiewany Muranów" dla uczestników zajęć naborowych oraz rodziców, dziadków i opiekunów.

Zajęcia poprowadził Pan Leszek Fąfara nauczyciel muzyki w MDK-u. Dzieci nauczyły się piosenki pt. "Zima, zima, pada śnieg.." przy własnym akompaniamencie perkusyjnym i keybordu na którym grał Pan Leszek Fąfara. Uczestnicy spotkania mogli pokolorować ilustracje do zimowej piosenki, które Pan Leszek umieścił na wystawie w sali muzycznej.

Po śpiewie i tańcach, które poprowadziła Pani Klara Dłużniewska - nauczycielka tańca w MDK-u, wszyscy udali się na owocowo - słodki  poczęstunek.

Wydarzenie muzyczne uwiecznił fotograficznie Pan Paweł Badura nauczyciel plastyki w MDK-u.

• IMG_20200113_165810
  • IMG_20200113_165815