PRÓBNA EWAKUACJA W PLACÓWCE W ROKU SZKOLNYM 2020/2021: 7 PAŹDZIERNIKA 2020 (ŚRODA), GODZ. 17.00.
Zapisy telefoniczne na zajęcia warsztatowe dla grup szkolnych w roku 2020/21 ruszają 24 sierpnia 2020 r.
REGULAMINY KONKURSÓW XV EDYCJI ŚFMT 2020/2021 ZAMIESZCZONE SĄ W ZAKŁADCE: ŚFMT (plastyczny/literacki/recytatorski/teatralny)..
W CZASIE PRZERWY WAKACYJNEJ SEKRETARIAT DLA INTERESANTÓW CZYNNY W GODZ. : 9.00-15.00
WAŻNA INFORMACJA DLA ZAINTERESOWANYCH PRACOWNIKÓW I EMERYTÓW DOT. WYPŁAT Z FUNDUSZU SOCJALNEGO (ZAKŁADKA: MDK/DOKUMENTY)

Szanowni Państwo; Rodzice i Opiekunowie,

W związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa informujemy, że w Młodzieżowym Domu Kultury „Muranów” zostały podjęte czynności profilaktyczne zgodne z zaleceniami Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) oraz Głównego Inspektoratu Sanitarnego. Osoby odpowiedzialne za utrzymanie czystości w placówce zostały zobowiązane do systematycznego mycia klamek i uchwytów drzwiowych, dezynfekcji blatów w szatni i sekretariacie oraz natychmiastowego uzupełniania mydła i środków higienicznych w łazienkach.

Prosimy o rozważenie pozostawiania w domu dzieci z objawami jakichkolwiek infekcji lub tych, które w trakcie ferii lub w ostatnich dniach przebywały w rejonach występowania wirusa w kraju bądź poza granicami Polski. Do czasu opanowania sytuacji długa nieobecność dziecka na zajęciach nie będzie podstawą do skreślenia z listy uczestników zajęć. Przypominamy, że udział dzieci w zajęciach w naszej placówce jest dobrowolny.

Systematycznie sprawdzamy komunikaty WHO oraz GIS i wdrażamy zalecenia właściwych służb.

Będziemy na bieżąco informować Państwa o kolejnych podejmowanych krokach.