Zajęcia w placówce są odwołane do dnia 10 kwietnia 2020 r. (zgodnie z rozporządzeniem MEN)
WAŻNA INFORMACJA DLA ZAINTERESOWANYCH PRACOWNIKÓW I EMERYTÓW DOT. WYPŁAT Z FUNDUSZU SOCJALNEGO (ZAKŁADKA: MDK/DOKUMENTY)
PROPOZYCJE CIEKAWYCH ZAJĘĆ, ZABAW, KONKURSÓW ITP. NA CZAS ZAWIESZENIA ZAJĘĆ ZNAJDZIECIE W ZAKŁADKACH: "ZAJĘCIA/INNE/PROJEKTY" I W "AKTUALNOŚCIACH".
Zgłoszenia na konkurs "Wydajemy własną książkę" przyjmujemy przesyłką pocztową lub dostarczone do placówki od pon. do pt. w godz. 12-15) do 6 kwietnia
Finał XII edycji konkursu pt. "Młody Ilustrator" zaplanowany na 12 marca 2020 r. zostaje odwołany z powodu zagrożenia koronawirusem.
W związku z zagrożeniem koronawirusem przegląd grup teatralnych w dniach: 16-18 marca 2020 r.w ramach ŚFMT zostaje odwołany.
PROSIMY O ZAPOZNANIE SIĘ Z KOMUNIKATEM GŁÓWNEGO INSPEKTORA SANITARNEGO (zakładka AKTUALNOŚCI).
XII edycja konkursu pt. "Młody Ilustrator" rozstrzygnięta. Wyniki publikujemy w AKTUALNOŚCIACH i w zakładce KONKURSY.
Zapisy telefoniczne na bezpłatne zajęcia warsztatowe 2019/2020 dla grup szkolnych trwają. Zapraszamy.

Szanowni Państwo; Rodzice i Opiekunowie,

W związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa informujemy, że w Młodzieżowym Domu Kultury „Muranów” zostały podjęte czynności profilaktyczne zgodne z zaleceniami Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) oraz Głównego Inspektoratu Sanitarnego. Osoby odpowiedzialne za utrzymanie czystości w placówce zostały zobowiązane do systematycznego mycia klamek i uchwytów drzwiowych, dezynfekcji blatów w szatni i sekretariacie oraz natychmiastowego uzupełniania mydła i środków higienicznych w łazienkach.

Prosimy o rozważenie pozostawiania w domu dzieci z objawami jakichkolwiek infekcji lub tych, które w trakcie ferii lub w ostatnich dniach przebywały w rejonach występowania wirusa w kraju bądź poza granicami Polski. Do czasu opanowania sytuacji długa nieobecność dziecka na zajęciach nie będzie podstawą do skreślenia z listy uczestników zajęć. Przypominamy, że udział dzieci w zajęciach w naszej placówce jest dobrowolny.

Systematycznie sprawdzamy komunikaty WHO oraz GIS i wdrażamy zalecenia właściwych służb.

Będziemy na bieżąco informować Państwa o kolejnych podejmowanych krokach.