ZAJĘCIA HUMANISTYCZNE Z PANEM MARCINEM KIEŁBUSEM SĄ ODWOŁANE DO KOŃCA ROKU SZKOLNEGO. ZAPRASZAMY NA ZAJĘCIA W NOWYM ROKU SZKOLNYM OD 1 WRZEŚNIA.
OD DNIA 21 CZERWCA (PONIEDZIAŁEK) ZAPRASZAMY LAUREATÓW KONKURSU "WYDAJEMY WŁASNĄ KSIĄŻKĘ" PO ODBIÓR NAGRÓD I DYPLOMÓW.
Informacje dot. Scentralizowanego Funduszu Socjalnego zamieszczone są w zakładce: MDK/DOKUMENTY
ROK 2021 OGŁOSZONY ROKIEM CYPRIANA KAMILA NORWIDA
Wyniki konkursów: recytatorskiego, literackiego, plastycznego i teatralnego - organizowanych w ramach ŚFMT 2020/2021 - zamieszczone są w zakładce: ŚFM
Deklaracja dostępności serwisu MDK Muranów w Warszawie zamieszczona jest w zakładkach: AKTUALNOŚCI, MDK/DOKUMENTY i WSPÓŁPRACA oraz na stronie BIP.
Prowadzimy zapisy telefoniczne na zajęcia warsztatowe dla grup szkolnych w roku 2020/21.

Szanowni Państwo; Rodzice i Opiekunowie,

W związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa informujemy, że w Młodzieżowym Domu Kultury „Muranów” zostały podjęte czynności profilaktyczne zgodne z zaleceniami Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) oraz Głównego Inspektoratu Sanitarnego. Osoby odpowiedzialne za utrzymanie czystości w placówce zostały zobowiązane do systematycznego mycia klamek i uchwytów drzwiowych, dezynfekcji blatów w szatni i sekretariacie oraz natychmiastowego uzupełniania mydła i środków higienicznych w łazienkach.

Prosimy o rozważenie pozostawiania w domu dzieci z objawami jakichkolwiek infekcji lub tych, które w trakcie ferii lub w ostatnich dniach przebywały w rejonach występowania wirusa w kraju bądź poza granicami Polski. Do czasu opanowania sytuacji długa nieobecność dziecka na zajęciach nie będzie podstawą do skreślenia z listy uczestników zajęć. Przypominamy, że udział dzieci w zajęciach w naszej placówce jest dobrowolny.

Systematycznie sprawdzamy komunikaty WHO oraz GIS i wdrażamy zalecenia właściwych służb.

Będziemy na bieżąco informować Państwa o kolejnych podejmowanych krokach.