Zapisy telefoniczne na zajęcia warsztatowe dla grup szkolnych w roku 2020/21 ruszają 24 sierpnia 2020 r.
REGULAMINY KONKURSÓW XV EDYCJI ŚFMT 2020/2021 ZAMIESZCZONE SĄ W ZAKŁADCE: ŚFMT (plastyczny/literacki/recytatorski/teatralny)..
Wznowiliśmy prowadzenie zajęć. Procedury dot. udziału w zajęciach - zakładki: AKTUALNOŚCI i RADA RODZICÓW.
W CZASIE PRZERWY WAKACYJNEJ SEKRETARIAT DLA INTERESANTÓW CZYNNY W GODZ. : 9.00-15.00
WAŻNA INFORMACJA DLA ZAINTERESOWANYCH PRACOWNIKÓW I EMERYTÓW DOT. WYPŁAT Z FUNDUSZU SOCJALNEGO (ZAKŁADKA: MDK/DOKUMENTY)

Szanowni Państwo,

ze względów bezpieczeństwa i związanym z nim poleceniem Wydziału Oświaty i Funduszy Europejskich dla Dzielnicy Śródmieście m. st. Warszawy (zapobieganie zagrożeniu rozprzestrzeniania się koronowirusa), jesteśmy zmuszeni odwołać przegląd grup teatralnych zgłoszonych do konkursu teatralnego realizowanego w ramach XIV edycji Śródmiejskiego Festiwalu Młodych Talentów, który był zaplanowany w terminie: 16-18 marca 2020 r. W związku z tym odwołany jest również finał ww. konkursu zaplanowany na dzień 3 kwietnia 2020 r. O nowym terminie przeglądu poinformujemy Państwa osobnym komunikatem.