Zapisy telefoniczne na zajęcia warsztatowe dla grup szkolnych w roku 2020/21 ruszają 24 sierpnia 2020 r.
REGULAMINY KONKURSÓW XV EDYCJI ŚFMT 2020/2021 ZAMIESZCZONE SĄ W ZAKŁADCE: ŚFMT (plastyczny/literacki/recytatorski/teatralny)..
Wznowiliśmy prowadzenie zajęć. Procedury dot. udziału w zajęciach - zakładki: AKTUALNOŚCI i RADA RODZICÓW.
W CZASIE PRZERWY WAKACYJNEJ SEKRETARIAT DLA INTERESANTÓW CZYNNY W GODZ. : 9.00-15.00
WAŻNA INFORMACJA DLA ZAINTERESOWANYCH PRACOWNIKÓW I EMERYTÓW DOT. WYPŁAT Z FUNDUSZU SOCJALNEGO (ZAKŁADKA: MDK/DOKUMENTY)

Konkurs „Młody Ilustrator” w bieżącym roku szkolnym miał już 12 odsłonę. Zadaniem skierowanym do młodych twórców jest ilustrowanie baśni i legend związanych z wybranym krajem. Konkurs ma na celu przybliżenie dzieciom i młodzieży kultury i tradycji innych narodów, wzbogacanie wyobraźni, rozwijanie umiejętności plastycznych oraz pogłębianie wiedzy o sposobach tworzenia dobrych ilustracji. Tym razem tematem przewodnim były opowieści z Ukrainy.

W tegorocznej edycji wzięło udział 164 prace z czterech placówek (PSP 41 EDU BENE, SP nr 16 im. Tony Halika, SP 50 im. Królowej Jadwigi, MDK „Muranów” im. C. K. Norwida). Dziękujemy uczestnikom za udział w konkursie, nauczycielom za staranne przygotowanie uczniów. Gratulujemy laureatom. Niestety z przyczyn prewencyjnych uroczystość finałowa z dnia 12 marca 2020 roku jest odwołana. Dyplomy i nagrody można odebrać w siedzibie MDK „Muranów” przy ul Stawki 10 w Warszawie. Z racji dużej frekwencji PSP 41 EDU BENE nagrody zostaną dostarczone do placówki.

Wystawa wybranych prac konkursowych mieści się w Galerii „4 OKNA” MDK „Muranów” do 27 marca 2020 roku.