Zajęcia w placówce są odwołane do dnia 10 kwietnia 2020 r. (zgodnie z rozporządzeniem MEN)
WAŻNA INFORMACJA DLA ZAINTERESOWANYCH PRACOWNIKÓW I EMERYTÓW DOT. WYPŁAT Z FUNDUSZU SOCJALNEGO (ZAKŁADKA: MDK/DOKUMENTY)
PROPOZYCJE CIEKAWYCH ZAJĘĆ, ZABAW, KONKURSÓW ITP. NA CZAS ZAWIESZENIA ZAJĘĆ ZNAJDZIECIE W ZAKŁADKACH: "ZAJĘCIA/INNE/PROJEKTY" I W "AKTUALNOŚCIACH".
Zgłoszenia na konkurs "Wydajemy własną książkę" przyjmujemy przesyłką pocztową lub dostarczone do placówki od pon. do pt. w godz. 12-15) do 6 kwietnia
Finał XII edycji konkursu pt. "Młody Ilustrator" zaplanowany na 12 marca 2020 r. zostaje odwołany z powodu zagrożenia koronawirusem.
W związku z zagrożeniem koronawirusem przegląd grup teatralnych w dniach: 16-18 marca 2020 r.w ramach ŚFMT zostaje odwołany.
PROSIMY O ZAPOZNANIE SIĘ Z KOMUNIKATEM GŁÓWNEGO INSPEKTORA SANITARNEGO (zakładka AKTUALNOŚCI).
XII edycja konkursu pt. "Młody Ilustrator" rozstrzygnięta. Wyniki publikujemy w AKTUALNOŚCIACH i w zakładce KONKURSY.
Zapisy telefoniczne na bezpłatne zajęcia warsztatowe 2019/2020 dla grup szkolnych trwają. Zapraszamy.

Konkurs „Młody Ilustrator” w bieżącym roku szkolnym miał już 12 odsłonę. Zadaniem skierowanym do młodych twórców jest ilustrowanie baśni i legend związanych z wybranym krajem. Konkurs ma na celu przybliżenie dzieciom i młodzieży kultury i tradycji innych narodów, wzbogacanie wyobraźni, rozwijanie umiejętności plastycznych oraz pogłębianie wiedzy o sposobach tworzenia dobrych ilustracji. Tym razem tematem przewodnim były opowieści z Ukrainy.

W tegorocznej edycji wzięło udział 164 prace z czterech placówek (PSP 41 EDU BENE, SP nr 16 im. Tony Halika, SP 50 im. Królowej Jadwigi, MDK „Muranów” im. C. K. Norwida). Dziękujemy uczestnikom za udział w konkursie, nauczycielom za staranne przygotowanie uczniów. Gratulujemy laureatom. Niestety z przyczyn prewencyjnych uroczystość finałowa z dnia 12 marca 2020 roku jest odwołana. Dyplomy i nagrody można odebrać w siedzibie MDK „Muranów” przy ul Stawki 10 w Warszawie. Z racji dużej frekwencji PSP 41 EDU BENE nagrody zostaną dostarczone do placówki.

Wystawa wybranych prac konkursowych mieści się w Galerii „4 OKNA” MDK „Muranów” do 27 marca 2020 roku.