Zajęcia w placówce są odwołane do dnia 10 kwietnia 2020 r. (zgodnie z rozporządzeniem MEN)
WAŻNA INFORMACJA DLA ZAINTERESOWANYCH PRACOWNIKÓW I EMERYTÓW DOT. WYPŁAT Z FUNDUSZU SOCJALNEGO (ZAKŁADKA: MDK/DOKUMENTY)
PROPOZYCJE CIEKAWYCH ZAJĘĆ, ZABAW, KONKURSÓW ITP. NA CZAS ZAWIESZENIA ZAJĘĆ ZNAJDZIECIE W ZAKŁADKACH: "ZAJĘCIA/INNE/PROJEKTY" I W "AKTUALNOŚCIACH".
Zgłoszenia na konkurs "Wydajemy własną książkę" przyjmujemy przesyłką pocztową lub dostarczone do placówki od pon. do pt. w godz. 12-15) do 6 kwietnia
Finał XII edycji konkursu pt. "Młody Ilustrator" zaplanowany na 12 marca 2020 r. zostaje odwołany z powodu zagrożenia koronawirusem.
W związku z zagrożeniem koronawirusem przegląd grup teatralnych w dniach: 16-18 marca 2020 r.w ramach ŚFMT zostaje odwołany.
PROSIMY O ZAPOZNANIE SIĘ Z KOMUNIKATEM GŁÓWNEGO INSPEKTORA SANITARNEGO (zakładka AKTUALNOŚCI).
XII edycja konkursu pt. "Młody Ilustrator" rozstrzygnięta. Wyniki publikujemy w AKTUALNOŚCIACH i w zakładce KONKURSY.
Zapisy telefoniczne na bezpłatne zajęcia warsztatowe 2019/2020 dla grup szkolnych trwają. Zapraszamy.

DRODZY UCZESTNICY ZAJĘĆ,

Wszyscy znaleźliśmy się w nowej i trudnej sytuacji zagrożenia epidemicznego, z którą staramy się radzić sobie jak najlepiej i współpracować tak, żeby powrót do normalnego trybu życia był jak najszybszy i bezpieczny. Zachęcamy Was, żebyście spędzając czas w domu pamiętali o tym, że na naszej stronie w zakładce "KONKURSY" znajdziecie informacje o ciekawych konkursach, w których możecie wziąć udział, realizując prace w domu, co pozwoli Wam w sposób kreatywny spędzić ten trudny czas. Są to konkursy: "WYDAJEMY WŁASNĄ KSIĄŻKĘ" (XXVII edycja konkursu wojewódzkiego pod patronatem Mazowieckiego Kuratora Oświaty. Kategorie konkursu: plastyczna, literacka i edytorska. Zgłoszenia przyjmujemy do 6 kwietnia 2020 r.) oraz konkurs "JESTEŚMY CZĄSTKĄ PRZYRODY". Zachęcamy Was gorąco do udziału.

Na Wasze pytania do naszych nauczycieli czekamy pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Odpowiemy na nie chętnie. Nasi nauczyciele są gotowi, żeby być z Wami w kontakcie i udzielić Wam pomocy w artystycznych działaniach w domu, podpowiedzieć ciekawy temat do samodzielnej pracy.  PROPOZYCJE CIEKAWYCH ZAJĘĆ, ZABAW, KONKURSÓW ITP. DLA WAS ZAMIESZCZAĆ BĘDZIEMY -  NA CZAS ZAWIESZENIA ZAJĘĆ - W ZAKŁADKACH: "ZAJĘCIA/INNE/PROJEKTY" I W "AKTUALNOŚCIACH".