ZAPRASZAMY WSZYSTKICH CHĘTNYCH RODZICÓW I OPIEKUNÓW NA ZEBRANIE RADY RODZICÓW - 28.09.2020 r., godz. 15.00.
Deklaracja dostępności serwisu MDK Muranów w Warszawie zamieszczona jest w zakładkach: MDK/DOKUMENTY i WSPÓŁPRACA oraz na stronie BIP.
W dniach: 22 i 25 września 2020 r. (wtorek i piątek) zajęcia z rysunku i malarstwa dla młodzieży z P. Olgą Lubacz nie odbędą się.
PRÓBNA EWAKUACJA W PLACÓWCE W ROKU SZKOLNYM 2020/2021: 7 PAŹDZIERNIKA 2020 (ŚRODA), GODZ. 17.00.
Prowadzimy zapisy telefoniczne na zajęcia warsztatowe dla grup szkolnych w roku 2020/21.
REGULAMINY KONKURSÓW XV EDYCJI ŚFMT 2020/2021 ZAMIESZCZONE SĄ W ZAKŁADCE: ŚFMT (plastyczny/literacki/recytatorski/teatralny)
WAŻNA INFORMACJA DLA ZAINTERESOWANYCH PRACOWNIKÓW I EMERYTÓW DOT. WYPŁAT Z FUNDUSZU SOCJALNEGO (ZAKŁADKA: MDK/DOKUMENTY)

DRODZY UCZESTNICY ZAJĘĆ,

Wszyscy znaleźliśmy się w nowej i trudnej sytuacji zagrożenia epidemicznego, z którą staramy się radzić sobie jak najlepiej i współpracować tak, żeby powrót do normalnego trybu życia był jak najszybszy i bezpieczny. Zachęcamy Was, żebyście spędzając czas w domu pamiętali o tym, że na naszej stronie w zakładce "KONKURSY" znajdziecie informacje o ciekawych konkursach, w których możecie wziąć udział, realizując prace w domu, co pozwoli Wam w sposób kreatywny spędzić ten trudny czas. Są to konkursy: "WYDAJEMY WŁASNĄ KSIĄŻKĘ" (XXVII edycja konkursu wojewódzkiego pod patronatem Mazowieckiego Kuratora Oświaty. Kategorie konkursu: plastyczna, literacka i edytorska. Zgłoszenia przyjmujemy do 6 kwietnia 2020 r.) oraz konkurs "JESTEŚMY CZĄSTKĄ PRZYRODY". Zachęcamy Was gorąco do udziału.

Na Wasze pytania do naszych nauczycieli czekamy pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Odpowiemy na nie chętnie. Nasi nauczyciele są gotowi, żeby być z Wami w kontakcie i udzielić Wam pomocy w artystycznych działaniach w domu, podpowiedzieć ciekawy temat do samodzielnej pracy.  PROPOZYCJE CIEKAWYCH ZAJĘĆ, ZABAW, KONKURSÓW ITP. DLA WAS ZAMIESZCZAĆ BĘDZIEMY -  NA CZAS ZAWIESZENIA ZAJĘĆ - W ZAKŁADKACH: "ZAJĘCIA/INNE/PROJEKTY" I W "AKTUALNOŚCIACH".