PRZED PRZYJŚCIEM NA ZAJĘCIA - OD 25 MAJA - PROSIMY O WCZEŚNIEJSZY KONTAKT TELEFONICZNY Z SEKRETARIATEM W GODZ. 8.00-16.00.
Dnia 25 maja 2020 r. (poniedziałek) wznawiamy nasze zajęcia. Procedury dotyczące udziału w zajęciach znajdują się w zakładkach: AKTUALNOŚCI i RADA ROD
W dniach: 18-22 maja 2020 r. zajęcia w MDK-u są zawieszone. Wznawiamy działalność od 25 maja 2020 r. (poniedziałek).
KONKURS PLASTYCZNY PT. "ZACHWYCENI KRAJOBRAZEM I KULTURĄ UKRAINY" ROZSTRZYGNIĘTY. SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE W ZAKŁADKACH: AKTUALNOŚCI I MDK/KONKURSY
Zapraszamy do udziału w konkursie multimedialnym pt. „Cudze chwalicie, swego nie znacie – Warszawa” - IX edycja. Konkurs realizujemy zdalnie !!!
SEKRETARIAT CZYNNY W GODZ. : 8.00-16.00
WAŻNE!!! II etap rekrutacji: przyjmowanie wniosków od nowych kandydatów na zajęcia w roku szkolnym 2020/2021 trwa w dniach: 15 maja - 2 czerwca. Szcze
PROPOZYCJE ZAJĘĆ W DOMU W ZAKŁADCE: ZAJĘCIA-INNE-PROJEKTY
WAŻNA INFORMACJA DLA ZAINTERESOWANYCH PRACOWNIKÓW I EMERYTÓW DOT. WYPŁAT Z FUNDUSZU SOCJALNEGO (ZAKŁADKA: MDK/DOKUMENTY)
PROPOZYCJE CIEKAWYCH ZAJĘĆ, ZABAW, KONKURSÓW ITP. NA CZAS ZAWIESZENIA ZAJĘĆ ZNAJDZIECIE W ZAKŁADKACH: "ZAJĘCIA/INNE/PROJEKTY" I W "AKTUALNOŚCIACH".
PROSIMY O ZAPOZNANIE SIĘ Z KOMUNIKATEM GŁÓWNEGO INSPEKTORA SANITARNEGO (zakładka AKTUALNOŚCI).
XII edycja konkursu pt. "Młody Ilustrator" rozstrzygnięta. Wyniki publikujemy w AKTUALNOŚCIACH i w zakładce KONKURSY.

DRODZY UCZESTNICY ZAJĘĆ,

Wszyscy znaleźliśmy się w nowej i trudnej sytuacji zagrożenia epidemicznego, z którą staramy się radzić sobie jak najlepiej i współpracować tak, żeby powrót do normalnego trybu życia był jak najszybszy i bezpieczny. Zachęcamy Was, żebyście spędzając czas w domu pamiętali o tym, że na naszej stronie w zakładce "KONKURSY" znajdziecie informacje o ciekawych konkursach, w których możecie wziąć udział, realizując prace w domu, co pozwoli Wam w sposób kreatywny spędzić ten trudny czas. Są to konkursy: "WYDAJEMY WŁASNĄ KSIĄŻKĘ" (XXVII edycja konkursu wojewódzkiego pod patronatem Mazowieckiego Kuratora Oświaty. Kategorie konkursu: plastyczna, literacka i edytorska. Zgłoszenia przyjmujemy do 6 kwietnia 2020 r.) oraz konkurs "JESTEŚMY CZĄSTKĄ PRZYRODY". Zachęcamy Was gorąco do udziału.

Na Wasze pytania do naszych nauczycieli czekamy pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Odpowiemy na nie chętnie. Nasi nauczyciele są gotowi, żeby być z Wami w kontakcie i udzielić Wam pomocy w artystycznych działaniach w domu, podpowiedzieć ciekawy temat do samodzielnej pracy.  PROPOZYCJE CIEKAWYCH ZAJĘĆ, ZABAW, KONKURSÓW ITP. DLA WAS ZAMIESZCZAĆ BĘDZIEMY -  NA CZAS ZAWIESZENIA ZAJĘĆ - W ZAKŁADKACH: "ZAJĘCIA/INNE/PROJEKTY" I W "AKTUALNOŚCIACH".