W dniach: 22 i 25 września 2020 r. (wtorek i piątek) zajęcia z rysunku i malarstwa dla młodzieży z P. Olgą Lubacz nie odbędą się.
PRÓBNA EWAKUACJA W PLACÓWCE W ROKU SZKOLNYM 2020/2021: 7 PAŹDZIERNIKA 2020 (ŚRODA), GODZ. 17.00.
Prowadzimy zapisy telefoniczne na zajęcia warsztatowe dla grup szkolnych w roku 2020/21.
REGULAMINY KONKURSÓW XV EDYCJI ŚFMT 2020/2021 ZAMIESZCZONE SĄ W ZAKŁADCE: ŚFMT (plastyczny/literacki/recytatorski/teatralny)
WAŻNA INFORMACJA DLA ZAINTERESOWANYCH PRACOWNIKÓW I EMERYTÓW DOT. WYPŁAT Z FUNDUSZU SOCJALNEGO (ZAKŁADKA: MDK/DOKUMENTY)

Szanowni Państwo Nauczyciele, jak co roku zapraszamy do zapoznania się z ofertą zajęć warsztatowych, którą przygotowaliśmy dla uczniów warszawskich szkół na rok szkolny 2020/2021

Zapisy na wybrane zajęcia przyjmujemy już od 24 sierpnia 2020 r. drogą telefoniczną (prosimy o kontakt - za pośrednictwem sekretariatu - z nauczycielem prowadzącym wybrane przez Państwa warsztaty).

Serdecznie zapraszamy zainteresowanych nauczycieli do udziału w warsztatach (w ramach „Spotkań z kulturą”), adresowanych do uczniów warszawskich placówek oświatowych. Program warsztatów zamieszczony jest w zakładce: ZAJĘCIA/ZAJĘCIA DLA GRUP SZKOLNYCH.

Zadbaliśmy o przygotowanie placówki do przyjęcia uczniów na zajęcia warsztatowe zgodnie z najwyższymi standardami bezpieczeństwa sanitarnego, które są zgodne z aktualnymi wytycznymi: GIS, MZ, MEN. Prosimy Państwa o zapoznanie się z dokumentem: WARUNKI BEZPIECZNEGO POBYTU SANITARNEGO DZIECI, MŁODZIEŻY I NAUCZYCIELI/OPIEKUNÓW UCZESTNICZĄCYCH W WARSZTATACH EDUKACYJNYCH  W MDK „MURANÓW” IM. C. K. NORWIDA OD 1 WRZEŚNIA 2020 R. (w załączniku). Warunkiem udziału klasy w zajęciach warsztatowych będzie zapoznanie się z dokumentem i jego podpisanie przez Nauczyciela/Opiekuna przed rozpoczęciem udziału w naszych zajęciach (można przesłać skan podpisanego dokumentu na adres służbowy Nauczyciela MDK, na adres główny placówki lub podpisać na miejscu, przed rozpoczęciem zajęć w MDK).

Uprzejmie informujemy, że istnieje możliwość przeprowadzenia warsztatów (w czasie obostrzeń sanitarnych) na miejscu w przedszkolu lub w szkole przez naszego nauczyciela o wcześniejszym uzgodnieniu terminu i warunków organizacyjnych.