Od 20 października starują nowe zajęcia humanistyczno-polonistyczne. Szczegóły w zakładce: ZAJĘCIA/ZAJĘCIA POPOŁUDNIOWE/ZAJĘCIA HUMANISTYCZNE.
Deklaracja dostępności serwisu MDK Muranów w Warszawie zamieszczona jest w zakładkach: MDK/DOKUMENTY i WSPÓŁPRACA oraz na stronie BIP.
Prowadzimy zapisy telefoniczne na zajęcia warsztatowe dla grup szkolnych w roku 2020/21.
REGULAMINY KONKURSÓW XV EDYCJI ŚFMT 2020/2021 ZAMIESZCZONE SĄ W ZAKŁADCE: ŚFMT (plastyczny/literacki/recytatorski/teatralny)
WAŻNA INFORMACJA DLA ZAINTERESOWANYCH PRACOWNIKÓW I EMERYTÓW DOT. WYPŁAT Z FUNDUSZU SOCJALNEGO (ZAKŁADKA: MDK/DOKUMENTY)

Zapraszamy młodzież w wieku 12-16 lat na cykl warsztatów.

Każde spotkanie poświęcone będzie innej technice rysunkowej lub malarskiej.

Podczas zajęć zgłębimy tajniki najważniejszych technik, poznamy ich różne warianty, możliwości oraz sposoby zastosowania na drodze od szkicu do obrazu.

Na spotkaniach obejrzymy przykłady wykorzystania omawianych technik, dzieła znanych artystów.

Porozmawiamy o tym, jak i z czego wykonywane są materiały malarskie.

Dobierzemy właściwe podobrazia oraz narzędzia do zastosowania przy konkretnych technikach.

Wykonamy szkice i rysunki węglem, ołówkami, tuszem.

Będziemy malować pastelami, akwarelami, temperami oraz techniką olejną.

Spotkania odbywać się będą raz w miesiącu, w wybrane poniedziałki, w godzinach 17.00 - 18.30.

Planowane terminy: 26 października, 23 listopada, 14 grudnia, 4 stycznia, 8 lutego, 8 marca, 12 kwietnia, 10 maja, 14 czerwca.

Miejsce spotkań: sala malarska IV piętro.

Zajęcia prowadzi Pani Olga Lubacz.

Na warsztaty obowiązują zapisy.

Ilość miejsc jest ograniczona.

O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.

lub 604 596 708

Attachments: