W dniach: 4 - 10 maja 2021 r. zajęcia z Panem Leszkiem Fąfarą są odwołane.
DNIA 5 MAJA, GODZ.12.00 - START ZAPISÓW NA ZAJĘCIA W N. ROKU SZKOL. ETAP DLA CHCĄCYCH KONTYNUOWAĆ UDZIAŁ W ZAJĘCIACH W KTÓRYCH BIORĄ UDZIAŁ OBECNIE.
Informacje dot. Scentralizowanego Funduszu Socjalnego zamieszczone są w zakładce: MDK/DOKUMENTY
INFORMUJEMY, ŻE W MDK-U W DNIACH: 20.03 -18.04.2021 PRACUJEMY NA DOTYCHCZASOWYCH ZASADACH.
DNIA 31 MARCA 2021 r. ZAMKNIĘTY ZOSTAŁ ETAP ZAPISÓW UCZESTNIKÓW NA ZAJĘCIA W ROKU SZKOLNYM 2020/2021.
ROK 2021 OGŁOSZONY ROKIEM PAMIĘCI CYPRIANA KAMILA NORWIDA
Wyniki konkursów: recytatorskiego, literackiego i plastycznego, organizowanych w ramach ŚFMT 2020/2021 zamieszczone są w zakładce: ŚFMT
Informujemy, że w MDK zajęcia odbywają się w trybie stacjonarnym.
Deklaracja dostępności serwisu MDK Muranów w Warszawie zamieszczona jest w zakładkach: AKTUALNOŚCI, MDK/DOKUMENTY i WSPÓŁPRACA oraz na stronie BIP.
Prowadzimy zapisy telefoniczne na zajęcia warsztatowe dla grup szkolnych w roku 2020/21.
REGULAMIN KONKURSU TEATRALNEGO XV EDYCJI ŚFMT 2020/2021 ZAMIESZCZONY JEST W ZAKŁADCE: ŚFMT

Zapraszamy młodzież w wieku 12-16 lat na cykl warsztatów.

Każde spotkanie poświęcone będzie innej technice rysunkowej lub malarskiej.

Podczas zajęć zgłębimy tajniki najważniejszych technik, poznamy ich różne warianty, możliwości oraz sposoby zastosowania na drodze od szkicu do obrazu.

Na spotkaniach obejrzymy przykłady wykorzystania omawianych technik, dzieła znanych artystów.

Porozmawiamy o tym, jak i z czego wykonywane są materiały malarskie.

Dobierzemy właściwe podobrazia oraz narzędzia do zastosowania przy konkretnych technikach.

Wykonamy szkice i rysunki węglem, ołówkami, tuszem.

Będziemy malować pastelami, akwarelami, temperami oraz techniką olejną.

Spotkania odbywać się będą raz w miesiącu, w wybrane poniedziałki, w godzinach 17.00 - 18.30.

Planowane terminy: 26 października, 23 listopada, 14 grudnia, 4 stycznia, 8 lutego, 8 marca, 12 kwietnia, 10 maja, 14 czerwca.

Miejsce spotkań: sala malarska IV piętro.

Zajęcia prowadzi Pani Olga Lubacz.

Na warsztaty obowiązują zapisy.

Ilość miejsc jest ograniczona.

O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.

lub 604 596 708

Attachments: