W DNIACH: 19 i 22 STYCZNIA 2021 r. (WTOREK i PIĄTEK) ZAJĘCIA PLASTYCZNE Z PANIĄ ELŻBIETĄ KOSSAKOWSKĄ SĄ ODWOŁANE.
Wyniki konkursów: recytatorskiego, literackiego i plastycznego, organizowanych w ramach ŚFMT 2020/2021 zamieszczone są w zakładce: ŚFMT
Informujemy, że MDK nie przeszedł na zdalny tryb nauczania i zajęcia w placówce odbywają się w trybie stacjonarnym.
Od 20 października wystartowały nowe zajęcia humanistyczno-polonistyczne. Szczegóły w zakładce: ZAJĘCIA/ZAJĘCIA POPOŁUDNIOWE/ZAJĘCIA HUMANISTYCZNE.
Deklaracja dostępności serwisu MDK Muranów w Warszawie zamieszczona jest w zakładkach: MDK/DOKUMENTY i WSPÓŁPRACA oraz na stronie BIP.
Prowadzimy zapisy telefoniczne na zajęcia warsztatowe dla grup szkolnych w roku 2020/21.
REGULAMIN KONKURSU TEATRALNEGO XV EDYCJI ŚFMT 2020/2021 ZAMIESZCZONY JEST W ZAKŁADCE: ŚFMT
WAŻNA INFORMACJA DLA ZAINTERESOWANYCH PRACOWNIKÓW I EMERYTÓW DOT. WYPŁAT Z FUNDUSZU SOCJALNEGO (ZAKŁADKA: MDK/DOKUMENTY)

Zapraszamy na kolejne warsztaty dla Rodziców – „Mity i fakty w edukacji, czyli jak skutecznie wspierać edukację dzieci?”

17 grudnia (czwartek) w godz. 17.00 - 19.00 omówione zostaną wyniki badań naukowych związanych ze skutecznością uczenia się. Udział w zajęciach jest bezpłatny, liczba miejsc limitowana.

Zachęceni bardzo dużym zainteresowaniem szkoleniem na temat podstawowych narzędzi ułatwiających dzieciom naukę zdalną, organizatorzy zapraszają na kolejne warsztaty adresowane do Rodziców.

Tym razem przytoczone zostaną najbardziej popularne mity edukacyjne weryfikowane przez świat nauki. Na podstawie wniosków z najnowszych badań psychologii kognitywnej, poświęconych specyfice działania mózgu, dowiedzą się Państwo, co z nich wynika dla doboru skutecznych technik nauczania w szkole i wspierania edukacji w domu. Spotkanie prowadzić będą pracownicy naukowi skupieni w fundacji Evidence Institute – dr  hab. Maciej Jakubowski i dr Tomasz Gajderowicz, którzy  zajmowali się m.in. realizacją największych badań oświatowych na świecie – PISA oraz współpracują z instytucjami badawczymi z Europy i USA.

Link do wydarzenia: https://us02web.zoom.us/j/82589448086?pwd=UE1GNC82UUtMdjgvNWt3V1ZpV3ByUT09