ZAJĘCIA HUMANISTYCZNE Z PANEM MARCINEM KIEŁBUSEM SĄ ODWOŁANE DO KOŃCA ROKU SZKOLNEGO. ZAPRASZAMY NA ZAJĘCIA W NOWYM ROKU SZKOLNYM OD 1 WRZEŚNIA.
OD DNIA 21 CZERWCA (PONIEDZIAŁEK) ZAPRASZAMY LAUREATÓW KONKURSU "WYDAJEMY WŁASNĄ KSIĄŻKĘ" PO ODBIÓR NAGRÓD I DYPLOMÓW.
Informacje dot. Scentralizowanego Funduszu Socjalnego zamieszczone są w zakładce: MDK/DOKUMENTY
ROK 2021 OGŁOSZONY ROKIEM CYPRIANA KAMILA NORWIDA
Wyniki konkursów: recytatorskiego, literackiego, plastycznego i teatralnego - organizowanych w ramach ŚFMT 2020/2021 - zamieszczone są w zakładce: ŚFM
Deklaracja dostępności serwisu MDK Muranów w Warszawie zamieszczona jest w zakładkach: AKTUALNOŚCI, MDK/DOKUMENTY i WSPÓŁPRACA oraz na stronie BIP.
Prowadzimy zapisy telefoniczne na zajęcia warsztatowe dla grup szkolnych w roku 2020/21.

Zapraszamy na kolejne warsztaty dla Rodziców – „Mity i fakty w edukacji, czyli jak skutecznie wspierać edukację dzieci?”

17 grudnia (czwartek) w godz. 17.00 - 19.00 omówione zostaną wyniki badań naukowych związanych ze skutecznością uczenia się. Udział w zajęciach jest bezpłatny, liczba miejsc limitowana.

Zachęceni bardzo dużym zainteresowaniem szkoleniem na temat podstawowych narzędzi ułatwiających dzieciom naukę zdalną, organizatorzy zapraszają na kolejne warsztaty adresowane do Rodziców.

Tym razem przytoczone zostaną najbardziej popularne mity edukacyjne weryfikowane przez świat nauki. Na podstawie wniosków z najnowszych badań psychologii kognitywnej, poświęconych specyfice działania mózgu, dowiedzą się Państwo, co z nich wynika dla doboru skutecznych technik nauczania w szkole i wspierania edukacji w domu. Spotkanie prowadzić będą pracownicy naukowi skupieni w fundacji Evidence Institute – dr  hab. Maciej Jakubowski i dr Tomasz Gajderowicz, którzy  zajmowali się m.in. realizacją największych badań oświatowych na świecie – PISA oraz współpracują z instytucjami badawczymi z Europy i USA.

Link do wydarzenia: https://us02web.zoom.us/j/82589448086?pwd=UE1GNC82UUtMdjgvNWt3V1ZpV3ByUT09