Wyniki konkursów: "Jesteśmy cząstką przyrody" i "Wydajemy własną książkę" zamieszczone są w zakładce: MDK/KONKURSY.
Szczegóły zapisów na nasze zajęcia podczas akcji "LATO W MIEŚCIE 2022" zamieszczone są w zakładce: ZAJĘCIA/INNE/LATO W MIEŚCIE.
Od dnia 11 kwietnia 2022 r. (poniedziałek) zapraszamy zapisanych uczestników (po długiej przerwie) na zajęcia taneczne.
DRUK KARTY UCZESTNIKA ZAJĘĆ DLA DZIECI I MŁODZIEŻY Z UKRAINY (wersje: polskojęzyczna i ukraińskojęzyczna) do pobrania w zakładce: MDK/DRUKI.
Informacje dot. Scentralizowanego Funduszu Socjalnego w roku 2022 zamieszczone są w zakładce: MDK/DOKUMENTY
Regulamin konkursu teatralnego ŚFMT 2021/2022 - znajdziecie w zakładkach: ŚFMT i konkursy.
Deklaracja dostępności MDK Muranów w Warszawie zamieszczona jest w zakładkach: AKTUALNOŚCI/DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI, MDK/DOKUMENTY oraz na stronie BIP.
Prowadzimy zapisy telefoniczne na zajęcia warsztatowe dla grup szkolnych w roku 2021/22.
ADRES NA STRONĘ LOGOWANIA DLA KANDYDATÓW NA ZAJĘCIA W ROKU SZKOLNYM 2021/22: https://warszawa-pozaszkolne.pzo.edu.pl/
TELEFON ZAUFANIA RZECZNIKA PRAW DZIECKA: 800 121 212.

Szanowni Rodzice, Opiekunowie, Uczestnicy Zajęć,

zapraszamy do odwiedzenia strony Biura Edukacji m. st. Warszawy (wystarczy kliknąć w załączony poniżej link) i zapoznania się z informacjami dotyczącymi rekrutacji na zajęcia w placówkach edukacji pozaszkolnej - w tym oczywiście do MDK-u. Będziemy na bieżąco Państwa informować o kolejnych etapach działań związanych z rekrutacją na zajęcia w nowym roku szkolnym 2022/2023.