ZAJĘCIA HUMANISTYCZNE Z PANEM MARCINEM KIEŁBUSEM SĄ ODWOŁANE DO KOŃCA ROKU SZKOLNEGO. ZAPRASZAMY NA ZAJĘCIA W NOWYM ROKU SZKOLNYM OD 1 WRZEŚNIA.
OD DNIA 21 CZERWCA (PONIEDZIAŁEK) ZAPRASZAMY LAUREATÓW KONKURSU "WYDAJEMY WŁASNĄ KSIĄŻKĘ" PO ODBIÓR NAGRÓD I DYPLOMÓW.
Informacje dot. Scentralizowanego Funduszu Socjalnego zamieszczone są w zakładce: MDK/DOKUMENTY
ROK 2021 OGŁOSZONY ROKIEM CYPRIANA KAMILA NORWIDA
Wyniki konkursów: recytatorskiego, literackiego, plastycznego i teatralnego - organizowanych w ramach ŚFMT 2020/2021 - zamieszczone są w zakładce: ŚFM
Deklaracja dostępności serwisu MDK Muranów w Warszawie zamieszczona jest w zakładkach: AKTUALNOŚCI, MDK/DOKUMENTY i WSPÓŁPRACA oraz na stronie BIP.
Prowadzimy zapisy telefoniczne na zajęcia warsztatowe dla grup szkolnych w roku 2020/21.

Zapraszamy na 24. Piknik Naukowy! 8-15 maja ONLINE

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE PONIŻEJ

Jednym z najważniejszych wyzwań, przed jakim stoimy, jest minimalizacja następstw kryzysu klimatycznego. Dlatego tegoroczna edycja Pikniku Naukowego odbędzie się pod hasłem "Klimat i my".

Za co powinniśmy kochać dżdżownice? Jak oczyścić powietrze z pomocą roślin? Czy da się zagotować wodę w kartonowym garnku?

Przekonamy się, że nauka i technika mogą nam pomóc. Zapoznamy się z faktami dotyczącymi klimatu, poznamy zjawiska odpowiadające za jego zmiany i sprawdzimy, czy rezygnacja z dawnych przyzwyczajeń może być przyjemna.

Co przed nami? Kultowe eksperymenty, ciekawe warsztaty i zapierające dech w piersiach pokazy.

Jak będzie wyglądał Piknik? Aby zrekompensować Wam i sobie fakt, że nie możemy spotkać się na żywo, impreza potrwa dłużej i będzie odbywać się w kilku wirtualnych miejscach równocześnie.

TRANSMISJA ONLINE 8-9 maja

FB Centrum Nauki Kopernik, FB Piknik Naukowy, YT Centrum Nauki Kopernik, FB Polskiego Radia

WARSZTATY I SPOTKANIA 8-9 maja

Na platformach internetowych