ZAPRASZAMY NA ZAJĘCIA OD 1 WRZEŚNIA. ZAJECIA ODBYWAJĄ SIĘ ZGODNIE Z PLANEM ZAJĘĆ POPOŁUDNIOWYCH.
ZAPRASZAMY LAUREATÓW KONKURSU "WYDAJEMY WŁASNĄ KSIĄŻKĘ" PO ODBIÓR NAGRÓD I DYPLOMÓW.
Informacje dot. Scentralizowanego Funduszu Socjalnego zamieszczone są w zakładce: MDK/DOKUMENTY
ROK 2021 OGŁOSZONY ROKIEM CYPRIANA KAMILA NORWIDA
Wyniki konkursów: recytatorskiego, literackiego, plastycznego i teatralnego - organizowanych w ramach ŚFMT 2020/2021 - zamieszczone są w zakładce: ŚFM
Deklaracja dostępności serwisu MDK Muranów w Warszawie zamieszczona jest w zakładkach: AKTUALNOŚCI, MDK/DOKUMENTY i WSPÓŁPRACA oraz na stronie BIP.
AKTUALNA PROCEDURA WEWNĘTRZNA ORGANIZACJI PRACY W MDK W ZWIĄZKU Z ZAPOBIEGANIEM ZAKAŻENIOM KORONAWIRUSEM (w zakł.:RADA RODZICÓW i MDK/DOKUMENTY).
Od dnia 25 sierpnia 2021 r. będziemy prowadzić zapisy telefoniczne na zajęcia warsztatowe dla grup szkolnych w roku 2021/22.
ADRES NA STRONĘ LOGOWANIA DLA KANDYDATÓW NA ZAJĘCIA W ROKU SZKOLNYM 2021/22: https://warszawa-pozaszkolne.pzo.edu.pl/
CAŁODOBOWA BEZPŁATNA INFOLINIA DLA DZIECI, MŁODZIEŻY, RODZICÓW I PEDAGOGÓW: 800 800 605

Drodzy Rodzice i Opiekunowie,
zapraszamy do zapoznania się propozycją działań grup wsparcia dla dorosłych, które będzie prowadziła Fundacja Sto Pociech. Poniżej informacja na temat projektu oraz - w załącznikach - plakaty informacyjne.

Szanowni Państwo,
Fundacja Sto Pociech informuje o zamiarze uruchomienia bezpośrednio po wakacjach nieodpłatnych dla uczestników dwóch projektów wsparciowo-edukacyjnych (łącznie będą to 3 grupy), które zostały zaakceptowane i sfinansowane przez Urząd Dzielnicy Warszawa Śródmieście w ramach projektu profilaktycznego pod nazwą:
"Bezpieczne więzi - zdrowe relacje. Kompleksowe wsparcie psychologiczne na rzecz przeciwdziałania uzależnieniom oraz przemocy dla rodzin i osób dorosłych na terenie Dzielnicy Śródmieście (2021)"
Będą to:
- jedna grupa wsparcia dla dorosłych osób z doświadczeniem DDA/DDD (grupa 12-spotkaniowa dla grupy do 12 osób),
- dwie grupy edukacji i wsparcia dla rodziców zainteresowanych lepszym radzeniem sobie ze złością w relacjach ze swoimi dziećmi (2 grupy 10-spotkaniowe dla 20 uczestników łącznie).
Zajęcia rozpoczną się we wrześniu i zakończą się w roku 2021. Zamierzamy przeprowadzić je w formie bezpośredniej korzystając z pomieszczeń naszej placówki przy ul. Freta 20/24a na Nowym Mieście. W razie powrotu do obostrzeń związanych z sytacją epidemiczną jesteśmy przygotowani do realizacji tych projektów w formule online.