ZAPRASZAMY NA ZAJĘCIA OD 1 WRZEŚNIA. ZAJECIA ODBYWAJĄ SIĘ ZGODNIE Z PLANEM ZAJĘĆ POPOŁUDNIOWYCH.
ZAPRASZAMY LAUREATÓW KONKURSU "WYDAJEMY WŁASNĄ KSIĄŻKĘ" PO ODBIÓR NAGRÓD I DYPLOMÓW.
Informacje dot. Scentralizowanego Funduszu Socjalnego zamieszczone są w zakładce: MDK/DOKUMENTY
ROK 2021 OGŁOSZONY ROKIEM CYPRIANA KAMILA NORWIDA
Wyniki konkursów: recytatorskiego, literackiego, plastycznego i teatralnego - organizowanych w ramach ŚFMT 2020/2021 - zamieszczone są w zakładce: ŚFM
Deklaracja dostępności serwisu MDK Muranów w Warszawie zamieszczona jest w zakładkach: AKTUALNOŚCI, MDK/DOKUMENTY i WSPÓŁPRACA oraz na stronie BIP.
AKTUALNA PROCEDURA WEWNĘTRZNA ORGANIZACJI PRACY W MDK W ZWIĄZKU Z ZAPOBIEGANIEM ZAKAŻENIOM KORONAWIRUSEM (w zakł.:RADA RODZICÓW i MDK/DOKUMENTY).
Od dnia 25 sierpnia 2021 r. będziemy prowadzić zapisy telefoniczne na zajęcia warsztatowe dla grup szkolnych w roku 2021/22.
ADRES NA STRONĘ LOGOWANIA DLA KANDYDATÓW NA ZAJĘCIA W ROKU SZKOLNYM 2021/22: https://warszawa-pozaszkolne.pzo.edu.pl/
CAŁODOBOWA BEZPŁATNA INFOLINIA DLA DZIECI, MŁODZIEŻY, RODZICÓW I PEDAGOGÓW: 800 800 605

Ruszyły konsultacje społeczne polityki młodzieżowej m. st. Warszawy!

Chcemy wiedzieć, co o kierunkach strategii rozwoju naszego miasta w kontekście perspektywy młodzieżowej sądzą mieszkańcy.

Jak można się zaangażować:

1. Weź udział w spotkaniu dotyczącym polityki młodzieżowej miasta:
  • 24 sierpnia (wtorek), 15-19, ogród Wolskiego Centrum Kultury przy Działdowskiej 6
  • 25 sierpnia (środa), 11-15, bulwary nad Wisłą przy Muzeum Sztuki Nowoczesnej
  • 26 sierpnia (czwartek),11-15, plaża Poniatówka
  • 6 września (poniedziałek), 16-20, na tyłach Nowego Teatru przy Madalińskiego 10/16
  • 7 września (wtorek), 16-20, bulwary na Wisłą koło Syrenki

1. Weź udział w ankiecie on-line i powiedz, czy polityka młodzieżowa faktycznie dobrze opisuje potrzeby młodzieży: Link do ankiety -> mlodawarszawa.surveysparrow.com/s/jaka-mloda-warszawa/tt-154aee?

Więcej o innych działaniach konsultacyjnych: www.konsultacje.um.warszawa.pl/mloda_warszawa