Zajęcia komputerowe z p. Martą Rutkowską są odwołane w dniach: 25-26 listopada 2021 r.
WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGO ŚFMT 2021/22 ZAMIESZCZONE SĄ W ZAKŁADKACH: ŚFMT i KONKURSY.
ZAPRASZAMY LAUREATÓW KONKURSU "WYDAJEMY WŁASNĄ KSIĄŻKĘ" PO ODBIÓR NAGRÓD I DYPLOMÓW.
Informacje dot. Scentralizowanego Funduszu Socjalnego zamieszczone są w zakładce: MDK/DOKUMENTY
ROK 2021 OGŁOSZONY ROKIEM CYPRIANA KAMILA NORWIDA
Regulaminy konkursów: recytatorskiego, literackiego, plastycznego i teatralnego ŚFMT 2021/2022 - znajdziecie w zakładkach: ŚFMT i konkursy.
Deklaracja dostępności MDK Muranów w Warszawie zamieszczona jest w zakładkach: AKTUALNOŚCI/DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI, MDK/DOKUMENTY oraz na stronie BIP.
AKTUALNA PROCEDURA WEWNĘTRZNA ORGANIZACJI PRACY W MDK W ZWIĄZKU Z ZAPOBIEGANIEM ZAKAŻENIOM KORONAWIRUSEM (w zakł.:RADA RODZICÓW i MDK/DOKUMENTY).
Prowadzimy zapisy telefoniczne na zajęcia warsztatowe dla grup szkolnych w roku 2021/22.
ADRES NA STRONĘ LOGOWANIA DLA KANDYDATÓW NA ZAJĘCIA W ROKU SZKOLNYM 2021/22: https://warszawa-pozaszkolne.pzo.edu.pl/
TELEFON ZAUFANIA RZECZNIKA PRAW DZIECKA: 800 121 212.

Serdecznie zapraszamy finalistów konkursów recytatorskiego i literackiego - organizowanych w ramach XVI edycji Śródmiejskiego Festiwalu Młodych Talentów - na uroczystość wręczenia nagród i wyróżnień, która odbędzie sie 30 listopada 2021 r. (wtorek) o godz. 17.00 w MDK "Muranów" przy ul. Stawki 10 (sala widowiskowa na II piętrze). Uroczystość odbędzie się z zachowaniem zasad bezpieczeństwa sanitarnego. Rodziców i Opiekunów ze względów bezpieczeństwa zaprosimy do oczekiwania na podopiecznych w naszej galerii 4 OKNA.

Gratutlujemy i serdecznie zapraszamy.