Zajęcia taneczne z p. Klarą Dłużniewską-Białczyk są odwołane w dniach: 13 stycznia - 11 lutego 2022 r.
Informacje dot. Scentralizowanego Funduszu Socjalnego zamieszczone są w zakładce: MDK/DOKUMENTY
ROK 2021 OGŁOSZONY ROKIEM CYPRIANA KAMILA NORWIDA
Regulamin konkursu teatralnego ŚFMT 2021/2022 - znajdziecie w zakładkach: ŚFMT i konkursy.
Deklaracja dostępności MDK Muranów w Warszawie zamieszczona jest w zakładkach: AKTUALNOŚCI/DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI, MDK/DOKUMENTY oraz na stronie BIP.
AKTUALNA PROCEDURA WEWNĘTRZNA ORGANIZACJI PRACY W MDK W ZWIĄZKU Z ZAPOBIEGANIEM ZAKAŻENIOM KORONAWIRUSEM (w zakł.:RADA RODZICÓW i MDK/DOKUMENTY).
Prowadzimy zapisy telefoniczne na zajęcia warsztatowe dla grup szkolnych w roku 2021/22.
ADRES NA STRONĘ LOGOWANIA DLA KANDYDATÓW NA ZAJĘCIA W ROKU SZKOLNYM 2021/22: https://warszawa-pozaszkolne.pzo.edu.pl/
TELEFON ZAUFANIA RZECZNIKA PRAW DZIECKA: 800 121 212.

UCZESTNICY ZAJĘĆ NAGRODZENI W KONKURSIE PLASTYCZNYM PT. „PADA ŚNIEG”. NAGRODY I DYPLOMY BĘDĄ WRĘCZANE PODCZAS ZAJĘĆ PRZEZ NAUCZYCIELI, KTÓRZY ZGŁOSILI NAGRODZONE PRACE DO UDZIAŁU W KONKURSIE.

Jury przyznało 22  równorzędne nagrody następującym uczestnikom:

1. Andrabaila Asfeya – 9 lat
  2. Bąk Krzysztof – 9 lat